اسم پسرمو گذاشتم رادمان ولی دوس ندارم

سلام من گلنوشم از اهواز
یه نوزاد ۲ ماهه دارم اسمشو رادمان گزاشتم ولی الان هرچی بازخورد از اطرافیان درمورد اسم پسرم میگیرم همه منفیه ، خیلی ناراحتم و غصه میخورم اصلا شب و روز ندارم . چیکار کنم ؟! شوهرم قبول نمیکنه اسمشو عوض کنم

رادمان که خوبه :thinking:

2 Likes

اسمش خیلی قشنگه گلنوش جان…
ببین عزیزم کلا اطرافیانو ولش کن…مهم خودتی… تو هر جور اسم بزاری اونا ایراد میگیرن… بازخورد اونا برات اصلا مهم نباشه…ینی میخام بگم در هر صورت همه آدمها نظرشون با تو یکی نیست… ولی من بهت قول میدم رادمان اسم بسیار قشنگیه…
این غصه خوردن تو از عوارض بعد از زایمانته… یکم به خودت برس و دربارش فکر نکن… در ضمن وقتی اسم بچه تو میپرسن با صلابت بگو رادمان… نه اینکه طوری بگی که فکر کنن شما از اونها واسه اسم بچه ات نظر پرسیدی…

2 Likes

مگه اسمش رو خودتون انتخاب نکردین

1 Likes

خودمم اونموقع خیلی دوسش داشتم ولی هرجا اسمشو آوردم یا هیچی نگفتن یا مسخره کردن یا میگفتن چه اسم عجیب و سنگینی :disappointed:

بله خودم انتخاب کردم ، بین پارسا و رادمان مردد بودم ولی تو اقوام نزدیک پارسا داشتیم دیگه گفتم رادمان بزارم . اولین بچمه و بعد از ۷ سال خدا بهم دادش ، الان حسابی توی ذوقم زدن :sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

بابا ول کن حرف مردمو…خاهر من میثم گذاشت اسم پسرشو هی می گفتن چه سنگینه چه اله چه بله… خاهرم گفت خیلی هم قشنگه… مردم دو روز دیگه عادت می کنن…این وسط تو فقط از بس الکی حرص خوردی به قول ما از کیسه ات رفته…

2 Likes

دختر خوووب بی خیال… رادمان خیلی اسم شیک و قشنگیه… از پارسا خیلی خیلی قشنگتره…

3 Likes

واقعا؟؟؟؟

یا واسه دلداری من میگین ؟:confused:

حالا که خودتون انتخاب کردین اصلا نباید به کسی اجازه نظر دادن بدین،ازشون بپرسید خوبه یا نه عزیزم
رادمان خیلی هم اسم قشنگیه به این چیزا فک نکنید

فرشته هم باشی همیشه یه سریا هستن که از صدای بال زدنت خوششون نمیاد،به حرف کسی اهمیت نده گلم

بخدا راست میگم… خیلی اسمش قشنگه…بعد هفت سال چشم انتظاری نور چشمتو بغل گرفتی که بشینی سر اسمی به این قشنگی غصه بخوری… لامصب من دوساله آرزومه جای تو باشم :rofl: برو خدا روشکر کن سالمه… اسم به این قشنگی گذاشتی رو بچت اصللاااا مهم نیست کی چی میگه… هر کی گفت سنگینه و اینا بگو جدی؟ به نظر خودم و باباش که خیلی قشنگه…مهمم خودمونیم…

3 Likes

با کلی امید و آرزو خدا یه دسته گل بهت داده با این همه عشق اسم گذاشتین روش حالا میگی پشیمونم،بی خیال شو توروخدا،مهم خودتونید

2 Likes

انشاالله خدا زودتر دامنت رو سبز کنه این حس قشنگ مادر شدن رو تجربه کنی😍

1 Likes

مرسی از حسن نظرت فاطمه جان . بخدا شیرم داشت خشک می‌شد که دیگه شوهرم ناراحت شد گفت باشه بزار بعدا هر چی خواستی عوضش می‌کنیم ، حالا نمیدونم راست گفت یا نه . از صمیم قلبم واست دعا میکنم بزودی خبرای خوش بشنوی و تو هم نی نی تو بغل بگیری :heart:️:pray:

1 Likes

واااااا
اسم به این قشنگی
اصلا مگه شما اسم بچه های مردم رو واسشون انتخاب کردین که اونا واسه شما انتخاب کنن.
بعدم مردم عادت دارن هر کاری کنی یه چیزی بگن
دخالت کردن شده تفریحشون :woman_facepalming:t2:

2 Likes

شاید اون بیچاره هم بخاطر اینکه تو کوتاه بیای این حرف رو زده

خدا خیرت بده دختر… ببین چه کارا می کنی…:angry:

بخدا یکی میگفت راندمان یکی میگفت نردبان :pensive::pensive::pensive: داشتم دیوونه میشدم . من اصلا اهل بحث کردن نیستم به خونسردی جوابشونو دادم ولی از درون خیلی بهم ریختم :pensive:

1 Likes

مرسی دوستم… حینی که داری نی نی تو شیر میدی واس منم دعا کن مهربون… و فقط به این فکر کن که رادمان عزیزت تو بغلته و خیلی ها حسرت این لحظه رو دارن… پس اینکه کسی اسم پسرتو می پسنده یا نه اصلا مهم نیست…

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.