اسم نازنین فاطمه بنظر تون قشنگه؟

بچه ها اسم نازنین فاطمه بنظر تون قشنگ شوهرم این اسم انتخاب کرد خودم فعلا اسمی درنظر نگرفتم وبا شوهرم فعلا مخالفت نکردم نظرتون درمورد این اسم چیه دوست دارم نظر تون بفهمم قشنگ یان ممنونم کمکم کنید دوستایی گلم

1 Likes

اسم قشنگیه :heart:به نظر من اگر دو اسمه میزارید سعی کنید همون دو اسمه صداش کنید،تا اطرافیان هم به همون اسم صداش کنن،،،نازنین فاطمه یه مقدار طولانیه فکر نمیکنم خیلی روون باشه برای صدا کردن،من خودم ب شخصه اسم تکی رو بیشتر دوست دارم تا دو اسمه،خیلی ها بهم میگفتن خب پسرت رو بزار امیرسام گفتم نه یا امیر یا سام که در آخر به سام ختم شد

3 Likes

بلی قشنگه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

اره منم میگیم ولی آقایی شوهر این قبول کرد دم دقیقه میگردد اینو تکرار میکنه منم چیزی نگفتم بهش

1 Likes

ممنون عزیزم نظر لطف تون فدات

2 Likes

نازنین زهرا فوق العاده زیباست .

3 Likes

قشنگه :blush::blush::blush::blush::blush:

1 Likes

اسم خیلی قشنگیه،اگه به دلشون همین اسم نشسته شما هم قبول کن،ولی از حالا تمرین کنید که دو اسمه صداش کنید😍

خودم زهرام فدات چون خودم زهرا اسمم شوهرم دوست داره اونو فاطمه بزار ولی با نازنین فاطمه

فدات ممنونم

1 Likes

منم احساس میکنم نازنین زهرا روون تره

1 Likes

آهان پس خودتون زهرایید پس دیگه حرفی نیست

اره خودشو کشته واسه همین اسم منم چون دواسم فردا بزرگتر بشه می تزسم یه اسم صداش بزن هرچه ما خودمون همون دواسم صداش بزنیم

اره عزیز من خودم زهرام بخاطره همین فدات

1 Likes

عزیزم ببخشید من نازنین زهرا خوندم. نازنین فاطمه هم قشنگه. هرجفتش از قشنگترین اسمهاست

3 Likes

وقتی خودتون تکرار کنید مابقی هم یاد میگیرن هرجور از اول صداش کنید همونجوری ادامه پیدا میکنه

ممنونم عزیزم نظر لطف تون فدات

اینجوری یه حرفی پس فعلا باهاش مخالفت نمیکنم دلش نمی شکنم بخاطره یه اسم ان شاالله که خیر باشه

انشاالله خدا بهتون ببخشه فرشته کوچولو رو،امیدوارم زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه

ممنونم عزیزم زنده باشی از راهنمایی تون هم سپاس گذارم فدات

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.