اسم انتخاب کردن ربطی به مادرشوهر نداره درست یا نه

سلام دوستایی گلم واسه اسم انتخاب کردن چرا باید اسم مادرشوهر یا پدر شوهر یا اونی که مرده رفته روش بزاریم ها این چه رسمی خدایش من توش مونده ام شوهرم میگه چون مادرم دوست داره اسمش بزارم باید اگه دختر باشه بزارم وگر بچه مون هم پسر باشه اسم داداش که چند سال پیش فوت کرد واسه دلخوشی مادرم بزاریم من دیگه توش موندم با رفتار اینا بچه یکی دیکه ست اینا ازخود واسه خودشون تصمیم میگیرن شوهرم چون یه پسر نمی خواهد دل مادرش ناراحت کن به نظرتون چه جوری راضی شوهرم کنم که دوست ندارم این اسم ها بزارم دوستان کمکم کنید جلو تری که باردار بشم به شوهرم گفتم که من خدا بهم پسر بده اسم ادم مرده رو شو نمی زارم ومن راضی نیستم که اسم مرده بزارم رو بچه ام الان من ۱۴ هفته هستم از اول بارداری مادر شوهر به منو مادر همون چیزی که خودش میخواهد صدا میکنه منم اعصابم بهم می ریزه که نگو به پسرش باز صدا میزنه بابای … لطفا کمکم کنید

محل نده بهش
با همسرتم بشین منطقی صحبت کن بگو من این همه دارم سختی میکشم تو بارداریم نمیتونم نظر بدم اسمشو چی بذارم؟
مامانت اسم تو و خواهر برادراتو گذاشته دیگه. حالا من خودم دوس دارم یه اسم خوب رو بچم بذارم
حالا اسم مادرشوهر و برادرشوهرت چیه؟

1 Likes

به همسرت بگو این رسومات دیگه مثل قبل حتما نباید اجرا بشه
الان همه چی به روز شده حتی اسم ها
بگو میخوام اسم جدید بذارم رو بچم

از الان بگرد اسمایی که دوس داری رو پیدا کن به همسرت بگو
بعد شاید دلش بسوزه
بگو فقط قرار نیس مادرتو دوس داشته باشی که. اگه بچت بزرگ شه بگه این چه اسمیه رو من گذاشتی چه جوابی داری بهش بدی؟ بگو بچت نمیگه مادرتو از من بیشتر دوس داشتی نتونستی یه اسم خوب رو من بذاری

نباید اونجوری حرف بزنی که اونم بگه تو دستت به جایی بند نیس و ما خودمون اسم میذاریم رو بچه

کتاب هست که اسم دختر پسر توش باشه که بخرم نگاه کنم ازش انتخاب کنم اسم

کلی وقت داری تا زایمان
دعوا نکن ناراحتی نکن. هر وقت دیدی شوهرت خوشحاله بشین باهاش حرف بزن
بگو اسم بچه حقی به گردن توئه. پیامبر هم گفته نام نکو رو فزندانتان بذارید. اما منم دارم سختی میکشم دوس دارم تو انتخاب اسم بچم شریک باشم. بیا با هم بگردیم یه اسم با معنی خوب پیدا کنیم فردا بچمون خواست خودشو معرفی کنه خجالت نکشه. یا بعد ها بزرگ‌ شد نره اسمشو عوض کنه

کتاب هست. تو سایت ها هم بگردی اسم پیدا میکنی

تو اسم انتخاب کردن فقط نظر خودتو شوهرت مهمه.اون بچه ماله شماست کسی اجازه نداره نظری بده.هرکی هر اسمی دوس داره رو بزار پیشنهاد بده ولی تو کار خودتو بکن و کوتاه نیا وگر ن تا اخر عمر پشیمون میشی

1 Likes

اول بذار جنسیتش مشخص بشه بعد بحث کنید
من و همسرم هنوز اسم انتخاب نکردیم. بچم بیچاره اسم نداره چون ما به تفاهم نرسیدیم
بذار الان هر چی میگن بگن. تو باید با خونسردی نظر شوهرتو عوض کنی

هر اسمی ک شوهرت میخواد بزار انتخاب کنه.ولی تو هم اسمی ک دوس داریو رو بچت بزار.فوقش بچت دو اسمه میشه.یکی تو شناسنامه یکی لفظی

1 Likes

حالا چ اسمی میخواد بزاره

تو باید همسرتو راضی کنی. بگو از این اسم یکی خواهرت گذاشته دیگه. اون موقع بخوایم صداش کنیم بچه گیج میشه منو میگه یا دختر عمه مو
بگو‌اسم تکراری خوب نیست. اسم باید تو فک و فامیل تک باشه

خب نذار شوهرت بره همه چیو به مامانش بگه
این اصلا خوب نیست

مادر شوهر منم اسم بنیامین رو دوست داره.از اون موقع ب بعد هم شوهرمم از این اسم خوشش اومد و گفت اگر پسر دار بشم الا بلا باید بزارم بنیامین.گفت اگر دختر بود تو اسم بزار اگر پسر بود من میزارم.خدارو شکر دختر بود منم خودم اسمشو گزاشتم.البته نظر اونم خیلی برام مهم بود.در کل دوتامون با هم اسم دخترمونو گزاشتیم

1 Likes

عزیزم همه ای حرف نمیزنه حالا این حرف اسم گفتن باشه نمی دونم ازخوشحالی اش یا دوست دارم دل مادرش خوش کن نمی دونم که میگه براش

خب تو بذار فاطمه یاس
فاطمه زهرا
نازنین فاطمه
یه چیزی که نه سیخ بسوزه نه کباب

خالد؟چ قدر زشته.تو اصلا نباید بزاری.هرطور شده خودت اسم بزار

الان دیگه کسی خالد نمیذاره اسم بچشو که

اینجوری خوب ولی این بیش ازحد داخلت کن من بدم میاد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.