استقلال زن

نظرتون در مورد استقلال زن چیه ؟!؟؟؟؟

بعضی زن هاي روستایی رو نگاه میکنی برا خودشون شیر زن هستن از پس همه کار بر میان

2 Likes

زن های شهری چی ؟! :joy::joy::joy::joy:

نه بابا ماها پيزوريم :joy:،

2 Likes

اره همش قرمزین شماها :woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::joy::joy::joy:

1 Likes

من تو خانواده ای بزرگ شدم که مامانم به شدت استقلال داشت…با ینکه خانه دار بود اما تو خیلی موارد میشه گفت مامانم بود که چرخ اقتصاد خوته رو میچرخوند و میچرخونه…و تا وقتی ازدواج کردم و خانواده های دیگرو ندیدم متوجه این نشدم…من خانواده هایی دیدم که خانوم ها اصلا استقلال ندارن.جایی میخان برن همسر یا پدر باید برسونتشون… خرید دارن باید همسر بیاد نظر و پول بده دکتر میخان برن شوهرشون باید بیاد ببرتشون …وای من ابنقد کفری میشم که حد نداره…

2 Likes

افرین به مامانت فاطمه جون

1 Likes

به نظر من استقلال زن خیلی خوبه اینکه زن از خودش اراده داشته باشه، یه درامدی داشته باشه تا زیاد وابسته به شوهرش نباشه البته استقلال زیادی زندگی رو خراب میکنه مردا از زنای خیلی وابسته و خیلی مستقل خوششون نمیاد چون خیلی مستقل دیگه مردیه واسه خودش احتیاج به شوهر نداره که

3 Likes

کلا تعادل تو همه چي خوبه

5 Likes

به نظر من استقلال برای زن یعنی احساس آزادی و رضایت از هر لحاظ، زن باید مستقل باشه جلو هیچ کس واسه پول دستش دراز نکنه، هر چی میخواد بخره، هر جا میخواد بره، هر چی دوست داره بپوشه. زن متکی همسرش رو (آقا!) صدا میزنه، هر چی آقا بگه میپوشه، هر جا بخواد بره آقا باید ببردش، و هر کار می‌کنه باید به سلیقه آقا باشه… زن مستقل از هر آقایی! آقا تره، درگیر قرتی بازی نیست، مثل یه شیر زن اول صبح بلند میشه آقا رو راهی میکنه، می‌ره دنبال یه لقمه نون حلال، شب خسته بر میگرده کارای خونه رو می‌کنه، خندق بلای آقا رو سیر میکنه، بعدشم مثل یه کوه کپه مرگش می‌ذاره صبح دوباره بلند میشه به استقلالش تکیه می‌کنه… زن یعنی این!

5 Likes

یاد کوزِت افتادم :joy::joy::joy::joy:
اینکه گفتی زن مستقل نیس زن بدبخته :joy::joy::joy::joy::joy:

4 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

3 Likes

باور کن صد درصد زنای ایرانی کوزتن. چه شاغل چه خانه دار. تنها فرقش اینه که زن شاغل مستقله

2 Likes

اره خب همه کوزتن شاغلا کوزت به توان ۲

1 Likes

واااای مادرشوهر من آبروی هر چی زنه برده
یه بازار تنها نمیتونه بره.خیلی حرص میخورم از دستش.کلا خیلی خیلی متکی به شوهرشه خیلی بی عرضس.
من خیلی سعی میکنم استقلال داشته باشم و از دید خودم خیلی هم موفق بودم تو این قضیه.
همسرم براش سخت بود اولاش چون همش فکر میکرد همه زنا باید مثل مامانش دستو پا چلفتی باشن.

1 Likes

بعضیا مستقل نبودن رو به جورایی علاقه می دونن
فکر می کنن عشق و دوست داشتن و … بعنی وابسته باشی
هر چی وابسته تر باشی عاشق تری یعنی

1 Likes

استقلال دادشتن خوبه ولی به حدش دیدم که میگم مخصوصا تو زمینه مالی بعضی خانما وقتی مستقل هستن یجورایی تو رقابتن انگار با مردشون .

2 Likes

عاشق ادبیاتتم تو یه کتاب بنویسی خیلی فروش میره. خودم اولین مشتریتم.

1 Likes

خب استقلال.
از نظر من زن حتما نباید دستش تو جیب خودش باشه تا مستقل باشه اون میشه استقلال مالی ولی شاید بعضیا خودشون حقوق داشته باشن ولی اختیار خیلی چیزای دیگه رو نداشته باشن.
استقلال اون نیست که هر کاری دلم بخواد بکنم اون مال دوران مجردیه.
استقلال اونه که تو زندانی و برده شوهرت نباشی همونطور که اون تو چهارچوب اخلاقی و عرفی خانوادس تو هم به همون نسبت باشی نه کمتر نه بیشتر.
یعنی اگر بخوای خودت بری بیرون اگر بخوای با شوهرت بری لباسایی که میپوشی فقط نظر از شوهرت بگیری اگر نظرات مخالف بود بدون ترس و جنگ و دعوا سلیقه خودتو بخری و بپوشی.
استقلال یعنی فکر و سلیقت تو زندگیت جاریه خودتو اسیر شوهر و زندگی ندونی بلکه در کنار همسرت با همفکری هم یه زندگی کاملتر بسازی.
نه خودرای و تک پر باشی نه وابسته و بی قدرت.
یعنی دو چرخ از چهار چرخ گاری زندگی رو تو داری میچرخونی و دو چرخ دیگه رو همسرت و شما دو نفر باید کاملا با هم هماهنگ باشید که گاری رو به جلو بره.
بازم نفهمیدم چی گفتم. :rofl:

8 Likes

گل گفتی :ok_hand::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.