استفاده از کریر واسه چند ماه خوبه

سلام بچه ها خوبین گل دختر من دوماه نیم اش هست استفاده از کریر میکنم براش وقتی جایی میرم یا تو خونه ازش استفاده میکنم مشکلی نداره واسه بچه ام چون خودش دوست داره وقتی توش میزارم ذوق میکنه قربون اش

1 Likes

خانم حکیمی عزیز استفاده از کریر واسه دخترم الان ضرر نداره

بهتر برای خواب از کریر استفاده نشه به ستون فقراتش فشار میاد

1 Likes

ن استفاده نمیکنم فقط عادت کرد که منو تو این بزار مثل گهواره تکون اش میدم راحت میخوابه چون از بس درد گوش زیاد خیلی گر برداشته بیشتر وقتی تو بیداری توش میزارم خودش بازی میکنه خنده میکنه خوش میاد یا دوست داره توش بزاری دست بگیر راه بری خوش میاد خانم بخاطره همین چون ۲نیم شد میگیم نکن خطر داشته باشه می تونم وقتی میرم بیرون مغازه واسه خرید تو همین کریر بزارم مشکل نداره واسه بچه

2 Likes

من الان پسرم ۷ ماهشه از همون اوایل گذاشتمش توی کریر خیلی خوب بود اصلا توی گهواره نخوابید زیاد عاشق کریر بود … اما توش ی بالش نرم میزاشتم ک کمرش درد نگیره شبا هم نمیزاشتم واسه بیرون هم ک خیلی خوبه

2 Likes

جدی بالش نرم چه جوری میزاشتی خودت درست کردی و عکس اش برام می فرستی بالشت باکریرت که نگاه کنم خودم درست کنم واسه اش چون مال منم خیلی دوست داره توش بشین ولی مادرم اینا میگین این ۲نیم اش خیلی نزار خوبه نیسته واسه کمرش نمیدونم چه کار کنم چون تو اون راحت دختر خیلی حتی واسه خواب اش وقتی خوابید دیکه بیرون اش میارم سر جاش تو گهواره اش میزارم ممنون میشم نشونم فدات

الهی عزیزم خدا حفظش کن برات گلم

1 Likes

یه تیکه پتو یا پارچه نرم بزرگ هم میتونی بزاری تو‌کریر که کمرش زیاد دولا نباشه اذیت شه

2 Likes

اره منم ی پالش پنبه ای نرم داشتم ضخامتش هم خیلی نبود میزاشتم بعد پسرم میخوابید راحت بود

1 Likes

مرسی عزززیزم همچنین کوچولوی شما😙

1 Likes

باشه چشم همین کار میکنم فدات

1 Likes

پس میتونم واسه اش درست بکنم یه بالش نرمی با پشم شیشه خوبه بنظرتون اینجوری یا باید پنبه یا جنس دیگه باشه

باشه چشم عزیزانم ممنونم بابت راهنمایی تون خداروشکر که شما هستین که منو راهنمایی کنید مثل همیشه ازهمه تون ممنونم آبجی هایی گلم

2 Likes

بنظرم پشم شیشه نباشه بهتره اخه عرق میکنه

1 Likes

سلامت باشی خودت و‌کوچولو‌ نازت

1 Likes

پنبه حساسیت زاست

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.