استفاده از پروژسترون قبل از لکه بینی

دوستان کسانی بودن ک با لکه بینی سقط کردن و برای بارداری دوم قبل از اینکه لکه ای ببینن پروژسترون یا داروهای دیگ مصرف کنند ک ب خونریزی نیفتن؟

1 Likes

شما باردارین الان؟

ماه بعد خدا بخواد میخوام اقدام کنم آخه دفعه پیش خونریزی داشتم و بعد قلب جنین از کار افتاد ایندفعه دکتر گفته قبل از این ک ب خونریزی یا لکه بینی بیفتی بهت پروژسترون میدم ک استفاده کنی میخواستم بدونم کسایی بودن ک این شرایط رو داشتن و ب لکه بینی نیفتادن

عزیزم معمولا میگن تا وقتی که قلب جنین تشکیل نشده بهتره از پروژسترون استفاده نشه تا اگر خدایی نکرده قلب تشکیل نشد سقط با مشکل مواجه نشه.

آهان یعنی از هفته ششم ب بعد میشه استفاده کرد

از وقتی که توی سونوگرافی صدای قلب شنیده بشه
بعضیا ممکنه هفته 8 بشنون صدای قلب رو

بله درسته میخواستم بدونم چقد تاثیر داره اگ استفاده کنم واقعا دیگ لکه بینی سراغم نمیاد؟

نمیشه گفت اصلا دچار لکه بینی نمیشید. بستگی داره، اگر یه لکه بینی جزئی باشه با شیاف برطرف میشه ولی اگر خدایی نکرده بخواد سقط اتفاق بیفته شیاف هم نمی تونه جلوگیری کنه

من تو هفته 10حاملگیمم،ترشح قهوه ای دارم ک نشونه خون توی ترشحم هست،دکتر معاینم کرد بچم سالمه اما قرص پروژسترون دادو گفت استراحت کن تا 2هفته دگ ک nt بدم.احتمالش هست ک با این روند سقط بشه؟

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
لطفا سوال تون ور در گپ جدید بپرسید :pray:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.