استفاده از قرص دوفاستون بعد از سقط

سلام خانم حکیمی من از دوشب پیش لکه بینی داشتم دیروز ک رفتم سونو گفت قلب تشکیل شده ضربان داره،،بعدازظهرش لکه بینیم تبدیل شد ب خونریزی رفتم دکتر بهم شیاف داد استفاده کردم شبش خون نیومد امروز صبح دوباره اومد،، امروز زیاد شد و خیلی زیردلم وکمرم شدید دردگرفت رفتم دستشویی دوتا تیکه گوشت بزرگ ازم دفع شد،، خب این یعنی سقط شده دیگه؟؟ میخوام بدونم حالا ک سقط شده دیگه شیاف وقرص دوفاستون و استفاده نکنم؟؟

واینکه من 6 هفته باردار بودم و 4 ماه پیشم ی سقط تو هفته6 داشتم ک البته اون پوچ بود وساک خالی بود

سلام عزیزم
بهتره به پزشک مراجعه کنید و سونوگرافی انجام بدید. ممکنه سقط نشده باشه و نیاز باشه شما از شیاف بیشتری استفاده کنید

امروز قبل از این لخته ها رفتم دکتر گفت شیاف و قرص دوفاستون استفاده کن و سونوی واژینال نوشت،، ولی من اومدم خونه اون دوتا تیکه گوشت و ک دیدم دیگه بیخیال شدم

خیلی هم درد دارم و خونریزی دارم، یعنی امکانش هست با وجود اینا بازم سقط نشده باشه؟ منکه اصلا امیدی ندارم دیگه

حتما باید استفاده می کردین عزیزم
خیلی اشتباه کردین

عزیزم از الان نا امید نباش برو دکتر خوب ذکر توکلت علی الله روبگو انشالله که خدا نگه میداره واست

بله هر چیزی ممکنه

اخه دیشب شیاف گذاشتم، صبحم دوفاستون خوردم، ظهررفتم دکتر همین یکساعت پیش ک برام سونوی واژینال نوشت من اومدم خونه دیدم لخته سفید اومد،، منظورم ازین ب بعده ک دیگه داروها رو استفاده نکنم، اخه خودم احتمال ب سقط میدم

بر اساس احتمالات کاری رو انجام ندید عزیزم. با پزشک تون تماس بگیرید یا مراجعه کنید حتما

اخه ب دکتر بگم حتما میگه سونو، شوهرمم دوست نداره هی برم سونو،، خسته شدم نمیدونم چیکارکنم،، حالا میگم اگه سقط شده باشه شیاف و دوفاستون و استفاده کنم ضرری هم داره؟؟ اخه شنیدم نمیذاره درست دفع بشه

بله اگر سقط شده باشه نباید دیگه استفاده کنید

ممنون بخاطر جوابدهیتون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

پزشک تون درست فرمودن چون حتی اگر سقط هم شده باشه باید ببینیم کامل دفع شده یا نه. خدایی نکرده دچار عفونت میشید و عواقب بدی داره

عزیزم قبل اینکه سقط کنی علایم زیادت چی بود؟

اول لک قهوه ای اومد، فرداشم همینطور تا بعدازظهرش تبدیل ب خونریزی شد،، پس فرداش ک درد شدید گرفتم رفتم دستشویی خون اومد و بعد دوتا لخته بزرگ ازم دفع شد

وقتی لک اومد شیاف نزدی؟

لکه صورتی داشتی؟

دلیل سقطتو نگفت دکتر؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.