استفاده از شوینده ها در ماه اخر بارداری

من آرزو به دلم موند همونطور که ماشینشو میشوره خونه رو تمییز کنه

2 Likes

ببین کی این حرفو میزنه :joy::joy::joy:اسماجون فکر کنم شما خونه تکونی رو تموم کردی

2 Likes

اشکال نداره دو بار بده دو هفته پشت هم آخر هفته ها بشوره قشنگ تمیز میشه :grin: بهش نگو تمیز نشده بیشترم تعریف کن تا خوشش بیاد :joy::joy::joy:

1 Likes

خونه تمیزه فقط یک گردگیری ساده انجام میدم باجارو میکنم اونم باکمک شوهرم کاری دیگه نمیکنم
میخام به خودم بیشتر برسم پس بیخیال خونه شدم با حرفاتون

1 Likes

خخخخخ من ماشینشم نمیشوره میده کارواش که دقیقا فردا همون روز بارون میاد وبازکثیف میشه

2 Likes

خخخخخخخ

واقعا من اول میرم خونه مادر شوهرم ده روز بعد میرم خونه مامانم تا الی آخر :grin:

1 Likes

افرین عزیزم به خودت برس بخدا ارزش نداره خدایی نکرده یه خودت سختی میدی بعد خودت پشیمون میشی. به خودت برسی ارزشش بیشتره

1 Likes

خخخخخ راه حل خوبیه ولی خدایی بعضی مردا تنبلن

2 Likes

به به .مادرشوهرت بهت میرسه ؟؟ یعنی ولی میدونی روزا اول خیلی سخته و هیچ کس مادرخود آدم نمیشه

2 Likes

نهشوهرم دوروز یه بار ماشینشو میشوره نمیدونم چجور دلش میخواد بفروشدش

1 Likes

اهوووم میرم ارایشگاه اصلاح میکنم و موهامو کوتاه میکنم لباسامو میخام مرتب کنم وسایلم اماده کنم.
میخام وارد هفته ی ۳۸ شدم موهامم رنگ کنم موهام سه رنگه شده

2 Likes

منم فقط اتاق پسرم بعد یک هفته تموم شده تختش باز کردم نوجوانش کردم خیلی مکافات کشیدم الانم درگیر کابینت و مبل هستم که دادم بسازن هنوز دستم نرسیده اونا بیاد کارم تمومه. اشپزخونه ام باید بعد ۱۵اسفند شروع کنم به شستن چون اونموقع کابینتام اماده میشه. .خواهر جون کارای،خونه تکونی من تازه میخواد شروع بشه

2 Likes

مامانم مییاد سر میزنه
دیگه نمیدونم رسیدگیش تا چه حدیه ولی تخم مرغ محلی …جمع کرده از الان :nauseated_face:

2 Likes

کاش،رنگم میذاشتی بعد زایمان اگرم واجبه موقع رنگ حتما ماسک بزن

1 Likes

دکلره ام به هیچ وجه نکن دخترگلم :blush:

1 Likes

خخخخخخ خیلی مردا ماشین دوستن من پدر شوهرم تاباماشین یک جا رفت برگشت میاد میشورتش جاروش میکنه برق میندازتش بارون بارید هراتفاقیم بیفته ماشینشو بیرون نمیبره خخخ

1 Likes

وای اسما جون از پا می افتی که دختر

دیدی گفتم

1 Likes

خخخخخخ میخادهمش بهت تخم مرغ بده
من مامان روغن حیوانی وعسل وخرما و کلی ماهی واینا اماده کرده واسم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.