استفاده از شوینده ها در ماه اخر بارداری

سلام بچه ها الان ۳۵ هفته و۴ روزمه .میخام یکی دوهفته دیگه خونمو تمیزکنم میشه از مواد شوینده توی ماه اخر استفاده کرد وایتکس وسفیدکننده من وبقیه چیزاا؟؟؟

سلام عزیزم
حالا واجبه شما کار کنید با این وضعیت؟؟ :rage::rage::rage::rage:

2 Likes

:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved: اخه کلا ۹ ماهه گلاب به روتون دستشویی وروشویی خونه فقط بااب ونهایتا با تاید میشورم یک جوری شده حرف پشت سرم میزنن گفتم ماه اخر شاید بشه من یکم استفاده کنم یکم مرتب بشن

1 Likes

حرف بزنن بهتره یا خدایی نکرده زایمان تون با مشکل مواجه بشه؟
اون موقع بیشتر حرف میزنن و میگن چرا کار کردین تو بارداری و اصلا به فکر بچه نبودین و هزار جور حرف دیگه

1 Likes

اره :see_no_evil::see_no_evil: حق باشماس همون بهتر با آب بشورمش :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

آفرییین مامان خوب :+1::rose:
مطمئنم الان بیام دستشویی رو ببینم تمیزه هاااا ولی این وسواس خانمای ایرانی ول کن نیست
مخصوصا دم عید :smile::smile:

3 Likes

خیلی حرف زدن بگو بیان خودشون تمیز کنن :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

مریم ول کن من اصلا نمیتونم کار کنم از رو یه تمییز کاری اونم با کمک شوهرت انجام بده تموم شه بره

3 Likes

عزیزم از همسرت قشنگ کمک بگیر بگو واست ضرر داره یه روز ک خونه هست سرویس هارو ایشون مایع بریزه… شماهم کنار پنجره بشینی ک بوی اونا سمتت نیاد اذیت نشی :grin: به همین راحتی :sweat_smile:

2 Likes

بهترین کااار :+1::+1::smile:

2 Likes

خخخخ دقیقا شوهرم حرف شمارو میزنه میگه بیخیال همه چی خوب ومرتبه ولی من زیادی حساس شدم

2 Likes

:expressionless::expressionless::expressionless: امان از قوم شوهرم خخخ

2 Likes

:joy::joy::joy: شوهرم واسه اینکه کارنکنه میگه همه جا منظمه چیو میخای تمیز کنی

1 Likes

مریم بعد زایمانت تو خونه مادر شوهرت نمیری مگه ؟

1 Likes

:rofl::rofl::rofl:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy: یبار دادم شست مایع ریخت بعد زود آب ریخت اصلا تمیز نشد فهمیدم فک کنم از رو عمد کرده که دیگه بهش نگم

1 Likes

آره دقیقا از زیر کار در میرن

1 Likes

نه میرم خونه مامانم یک ده روز اول بعد میام خونه خودم

1 Likes

مریم جونم چه کاریه ول کن توروقرانـ. ماه اخرخیلی حساسه از،کس دیگه کمک بگیر هیچ کس،از،شما توقع نداره والله.

2 Likes

ازبس تنبلن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.