استرس شب عروسیم

وای فکر کن دوتایی تو اتاق باشید بعد مادر شوهرت پشت در بشینه تا کارتون بکنید :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming: یا خداااا:grin::grin::grin:

2 Likes

اها عزیزم

1 Likes

نمیدونم عزیزم‌رسم چ کنم

2 Likes

برا ما هم همینطور بود مادر شوهرم فردای عروسی دستمالو میون ۱۵۰ نفر نشون داد .الانم که فکر میکنم حالم به هم میخوره .ازشون متنفر میشم .

2 Likes

منم همینطور :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

2 Likes

مگه میشه

اتفاقا بیشتر اون با حرفاش برنامه هاش من میترسونه:joy:

1 Likes

فدااات :grin:
ن بابا ترشیدگی چیه مگه ۴۰ سالته
من خودم ۱۹ ازدواج کردم الان ۲۲ ام
ولی جای تو باشم همون ۲۸ یا ۳۰ ازدواج میکنم:heart_eyes:

1 Likes

خخخ چ باحال:hugs:

1 Likes

من حس میکنم ادم دیگ روش نمیشه تو اون جمع نگاه کنه واقعا تف تو این رسم

1 Likes

آره باید خانوما مقاومت کنن تا این رسمهای مزخرف از بین بره .به نظر من که یه توهین به خانوماست .

1 Likes

مام این رسم داریم با مقاومت یکی درس نمیشه باید بزرگترا یا خانواده‌ی پسر این رسما را بردارن

1 Likes

چقدم بده . باید خانواده دختر اعتراض کنن بگن از دخترمون همچین چیزی میخواین شما هم باید پسرتونو ببریددکتر .تا به ما ثابت بشه .

1 Likes

دختر منم داشت :slight_smile: برای دخترا پیش میاد

2 Likes

دقیقا عزیزم

1 Likes

عزیزم این یه امر طبیعی هست ک برای بعضی نوزادهای دختر پیش میاد وبخاطر بالاو پایین شدن هورمون های زنانه مادر تو بارداری هست و از واژن نوزاد خون دفع میشه
این پریود نیست، تو رسم و رسومات شما به این نام خونده میشه.

2 Likes

گلم بعضی نوزاد های دختر بعد از تولد بخاطر بالا و پایین شدن هورمون های زنانه تو دوران بارداری مادر، بعد از تولد خون دفع میکنن در حد چندقطره، ک موردی نداره
مثل سینه بعصی نوزادها ک سفت هست و فشار بدی مایع سفیدی مثل شیر خارج میشه و طبیعی هست.
حالا تو شهر ایشون به پریود ازش یاد میکنن.
خواهرزاده من اینطوری بود دکتر گفت موردی نداره.

4 Likes

اره عزیزمم هر زبونی یه رسمی داره حالم بهم میخوره :sleepy::sleepy:

2 Likes

چرا؟

2 Likes

چرا حالت بهم‌میخوره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.