استرس زایمان

سلام دوستان من تو 38هفته ام،از یه طرف دوست دارم زودتر زایمان کنم هم راحت بشم هم بچمو ببینم هم خیلی استرس دارم،هرچه ب زایمان نزدیکتر میشم ترس و استرسم بیشتر میشه نمیدونم چکار کنم😢

سلام عزیزم این استرس و ترس طبیعی،اگه بچه اول باشه که دیگه هیچ،سعی کن آروم باشی،قرآن بخون و برای سلامتی بچه و زایمان راحتت دعا کن،این چندروز هم میگذره و به امید خدا کوچولوت ب دنیا میاد،توکل کن ب خدا

1 Likes

منم مث شما بودم بالاخره تموم شد بیخیال باش

آخه میترسم این ترس رو زایمانم اثر بذاره و سختش کنه

مبارکت باشه عزیزم

سعی کن پیاده روی کنی که راحت زایمان کنی امپول فشار خیلی سخته

2 Likes

بیرون نمیرم ولی تو خونه زیاد راه میرم و کار میکنم، بقول خودم جون میکنم

حق داری نگران باشی امامن طبق تجربه خودم میگم تامیتونی کارایی که دوس داری انجام بده غذاهایی که میخای بخوری کلالذت ببرچون اولای زایمان سخته بچه کوچیکه شب بیداری داره اگه بخای شیرخودتوبدی هرغذایی نمیشه خوردچون نفخ نکنه و…الان لذت ببربایدروند طبیعیش تموم شه سرموقع دردات شروع میشه ونی نی میاد انشالله

1 Likes

خب الانم اگه خوراکی با طبع گرم بخورم زردی میگیره،،،،کلا بیخودی بهشت نمیره زیر پای مادرا😆

1 Likes

دیشب یکم کمرم درد گرفت،ذوق کردم گفتم امروز فردا زایمان میکنم ولی دردش افتاد

زیادم درست نیس این
خیلیا گفتن با وجود خوردن خنکی و عرق کاسنی بازم بچشون زردی گرفته
این بیشتر به ژنتیک برمیگرده

جدی؟ نمیدونم والا از مریض شدن بچه متنفرم،
ولی راست میگید همه میگن الان روز خوش آدمه بچه بیاد سخت میشه

1 Likes

سلام عزیزم.تا میتونی سوره انشقاق رو بخون. اصلا استرس نداشته باش انشالله همه چی به خوبی و خوشی سپری میشه

1 Likes

آره عزیزم من ک اینجوری شنیدم ان شاءالله راحت زایمان کنی حتما تا میتونی پیاده روی کن و سوره انشقاق بخون :blush:

من چیزی ب اسم پیاده روی ندارم ولی تو خونه زیاد کار میکنم ،استراحتم کمه نمیدونم این تاثیر داره یا نه

بی تاثیر نیست عزیزم

خب خداروشکر،مرسی خیالمو راحت میکنی😚

1 Likes

زردی گرفتن بچه مربوطه به گروه خونی …نه گرمی خوردن من کلی گرمی خوردم دخترمم خداروشکرزردی نداشت اگه گروه خونی کوچولوتون با شمامتفاوت باشه احتمال زردیش هست بعدا زردی رفع میشه مشکل خیلی حادی نیس که

3 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.