استرس زایمان زودرس

سلام خانومای گل ۲۸ هفته هستم جدیدا استرس زایمان زودرس عین خوره افتاده به جونم دیروز کمرم درد میکرد وترشحات داشتم خوب شدم الان بچه خودشو سفت میکنه حرکات محکمی داره و بازهم کمرم درد میکنه وازهمه بدتر استرس باعث میشه درد بگیره دلم کسی میتونه راهنماییم کنه خیلی نگرانم

استرس نداشته باش

عزیزم استرس خودش سم
این حرکات بچه هم که طبیعیه
کمردردت هم بیشتر بخاطر بزرگتر شدن کوچولوته که به کمرت فشار میاره، اگه ترس داری استراحتتو بیشتر کن عزیز

:neutral_face::joy::neutral_face: احسنت

3 Likes

عزیزم این نگرانی کاذبه
تا وقتی شما درد وانقباض نگران کننده ندارید و خدایی نکرده نشتی کیسه آب و لکه بینی ندارید
هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

خواهشا با هر روشی میتونید استرس رو دور کنید ک استرس مستقیم رو جنین اثر میزاره و اذیتش میکنه

2 Likes

درد کمر و لگن عادی و طبیعیه البته تا وقتی ک اونقدر شدید نباشه ک شرایط روزمره تون رو مختل کنه

2 Likes

یعنی چی این حرفا؟
استرس نداشته باش
مطمئن باش از هر چی بترسی سرت خواهد آمد

2 Likes

سلام عزیزم
مجدد خوش اومدین به مامی گپ :rose:
بیشتر استراحت کنید، برای این که بتونید تشخیص بدید ترشحات تون مایع آمنیوتیک هست یا نیست باید اول برید دستشویی مثانه رو خالی کنید. بعد یه پد بذارید که مشبک نباشه، یکی دو ساعت فعالیت سبک داشته باشید توی خونه، کم کم کاراتونو انجام بدید بعد چک کنید که پد خیس شده یا نه اگر خیسیش مثل ادرار بود و بدون بو بود یعنی نشت مایع هست. اگر ترشحات غلیظ بود که طبیعیه
اصلا جای نگرانی نیست فقط باید استراحت کنید و استرس نداشته باشید

1 Likes

ازهمگی ممنونم مرسی خانومای گل مرسی خانم حکیمی بابت پاسخگویی تون:heart::heart::heart::heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.