استرس دارم چرا باردار نشدم؟

نمیدونم چرا انقدر استرس دارم ک وقتی اقدام به بارداری کردم حامله نمیشم سه ساله جلوگیری طبیعی داریم الان باخودم میگم این همه با جلوگیری طبیعی ناخواسته باردار میشن چرا من نشدم…نمیدونم چرا انقدر استرس دارم سونو گرافی دادم نوشته بود دارای فولیکول های ریز چون دوماه پری نشدم سونو دادم نوشته بود حاوی فولیکول های ریز تجربه دارین راهنمایی کنین لطفا

اولا كه جلوگيري طبيعي كاملا روش خوبيه براي جلوگيري، پس اونايي كه باهاش باردار ميشن خطا دارن عزيزم، مشكلي از شما نيست
بعدشم اصلا نگران نباش ده سالم طبيعي جلوگيري كني عيبي نداره روشهاي هورموني جلوگيري ممكنه توي هورمونها و بارداري اختلال ايجاد كنن فقط
حالا هم تحت نظر دكتر باش و اقدام كن
هيچ بيخود استرس نگير :neutral_face::blush:

عزیزم به خودت استرس نده ایشالله که چیزی نیس و خیلی زود مامان میشی اون فولیکول های ریز هم‌نشان از تنبلیه

عزیزم توی سونوی منم فولیکول های ریز نوشته شده بود و این نشونه ی تنبلی تخمدان یا همون پلی کیستیکه باید تحت نظر دکتر دارو مصرف کنید

1 Likes

عزیزم استرس مهم ترین عامل ناباروری هست. فولیکول های ریز نشون دهنده تنبلی تخمدان یا همون پلی کیستیکه
باید برای بارداری از دارو استفاده کنید. پس به متخصص زنان مراجعه کنید. استرس نداشته باشید تا داروها اثر کنه و به زودی جواب بگیرید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.