استرس اقدام بارداری

سلام دوستان خسته نباشید من برای بارداری دارم اقدام میکنیم استرس دارم چطوری استرسمو ازبین ببرم:persevere::persevere:

سلام عزیزم
بهتره از سلامت بدن خودتون مطمئن بشید قبل از اقدام. ورزش منظم انجام بدید. کلاس های یوگا هم می تونه کمک کنه به آرامش تون. تغذیه مناسب داشته باشید. اصلا به باردار شدن فکر نکنید و از رابطه جنسی با همسرتون لذت ببرید

ازمایش قبل بارداری دادم سالم بودم تنبلی تخمدان دارم چندساله ک تحت نظر دکتر طب سنتی هسم و پریودیم بادارو منظم شده والان ۲ماه اقدام ب بارداری کردم و دکترم اول کلومیفن وبعد لیتروزول بهم داد داروهاو مصرف میکنم خیلی استرس دارم

شما روند خوبی رو در پیش گرفتید ولی برای این که این درمان ها جواب بده و بارداری صورت بگیره باید استرس رو از خودتون دور کنید عزیزم. بهتریم کار فکر نکردن به این موضوع هست و توکل بر خدا
ورزش شنا، یوگا و پیاده روی خیلی مناسب هست

ریلکس کن خودتو
بیخیاااااااال
بخواد بشه میشه
نخواد بشه نمیشه

ممنونم عزیزم😘

اوهوم ولی دست خودم نیس ناخودگاه استرس میگیرم

خواهش می کنم
موفق باشید :rose:

سعی کن با خودت کنار بیای
ببین از چه چیزش استرس میگیری
باهاش مقابله کن

نیلوفر خانوم :neutral_face:

جانم عزیزم؟

اونور سوال دارم پلیز جواب بده

کدوم ور؟ :smile:

خخخخ بیا رو صفحه اصلی پرسیدم :blush::blush::blush:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.