استراحت مطلق و زایمان سخت

خانومایی که مثل من در معرض زایمان زود رس هستند و دکترشون بهشون استراحت داده،چه جوری میتونن زایمان طبیعی راحتی داشته باشن وقتی همش بی تحرکن و نمیتونن حتی یه پیاده روی ساده داشته باشن.

1 Likes

سلام.منم تو ۳۲ هفته بهم استراحت داد دکتر.زایمان زودرس داشتم.فقط نشسته بودم واستراحت میکردم.از توالت فرنگی هم باید استفاده میکردم.توهفته۳۶ هم زایمان کردم.کیسه آبم پاره شد.طبیعی داشتم زایمان میکردم جوری ک تا ۸ سانت هم رسیدم ولی قلب بچم ب مشکل برخورد وبردنم واسه عمل.

سلام عزیزم منم تو بارداری قبلیم ۳۶هفته کیسه ابم پاره شد ،برای این بارداریم دکتر بخاطر نرم شدن دهانه رحمم بهم استراحت داده تازه رفتم تو ۳۱ هفته،همش به این فکر میکنم با این همه بی تحرکی چه جوری میتونم زایمان راحتی داشته باشم

1 Likes

سلام گلم توکلت بخدا باشه هرشب سوره انشقاق بخون انشالله زایمان راحتی رو تجربه میکنی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

ممنونم عزیزم

1 Likes

س تاطبیعی چیزی نمونده بود،، عیب نداره مهم سلامتیتونه

اره واقعا ولی نشد دیگ.باز خداروشکر دخترم سالم‌بدنیااومد.ایراد نداره سزارین شدم.حتما حکمتی توش بوده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.