استخر قبل از بارداری میتونه عفونت ایجاد کنه؟

بچه ها به نظرتون برم شنا یاد میگیرم؟ از آب میترسم… کیا شنا بلدن؟ به نظرتون برم؟ از ماه آینده هم قصد اقدام دارم. یعنی تیر ماه رو وقت دارم برم کلاس شنا. نظرتون چیه؟ برم؟ نرم؟؟

شنا برای لاغری و دوران حاملگی خوبه
اما متاسفانه نمیشه جلوی عفونت احتمالی که دیگران دارن و وارد اب میکنن رو گرفت و مبتلا نشد بهش
مثلا عفونت قارچی یا ویروس hpv و هزار درد و مرز دیگه

1 Likes

من قصد دارم مرداد ماه اقدام رو شروع کنم. الان دو دلم برم یا نه. پس خوبه نرم… چون همه کارهامو آزمایشات و اینارو دادم برای بارداری

1 Likes

راست میگین واقعا :no_mouth:

اره بخدا
پرس و جو کن
چند نفر رو میشناسم ک عفونت گرفتن

پیاده روی برو خیلی خوبه

پیاده روی هم میرم. پس پیشنهاد شما اینه که نرم بهتره؟

بله نظر من اینه
باز خودتون صاحب اختیارید :))

ممنون که جوابمو دادین. مرسی

قربونت گلم

شنا ورزش بسیار مفیدی برای خانم هاست اما بهتره برای اطمینان بعد از بارداری تون برید کلاس

ممنون خانم‌ حکیمی. راستش من پیش خودم گفتم اگه الان برم و بعدش انشالا باردار بشم حتی دیگه نمیتونم لذت اون چیزی که یاد گرفتم رو هم ببرم. الانم که دوستمون بحث قارچ و عفونت رو گفتن ترسیدم…

خواهش می کنم عزیزم
بله درسته :+1:

1 Likes

برا يه ماه فايده ندارى هزارجور عفونت هم ميگيرى بى خيال ورزشاي ديگه مثه پياده روي برو بدون هزينه هم هست يا حداقل برو يوگا ك استرس قبل از بارداريتو كم كنه با پيلاتس هم خوبه

1 Likes

ممنون دوست خوبم. دیگه دلمو یه دل کردین شما دوستای گل. مررررسی

1 Likes

تازه از استرس استخر هم راحت شدی
والا من بچه بودم هر جلسه که میرفتم از استرس هلاک میشدم خخخ

1 Likes

من تقریبا ۱ ساله که هفته ای ۳ روز استخر میرم
اسفند ماه که هرروز میرفتم
ولی خداروشکر دچار عفونت نشدم
بعد دوش گرفتن حتما توالت میرفتم و خودمو کاملا میشستم و بعدش هم از پد روزانه استفاده میکردم تا لباس زیرم رطوبت نداشته باشه که باعث عفونت بشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.