استخاره برای باردار شدن

سلام من امروز خودم استخاره گرفتم که انشاالله این ماه باردار بشم…اسکرین گرفتم میفرستم کسی میتونه کمکم کنه

1 Likes

ممنون میشم کمکم کنید…بنظرتون نذری که تو ایه بهش اشاره شده رو انجام بدم؟؟

بنظرم “البته تفسسر به رأی کار درستی نیس” و من فقط برداشت خودم رو میگم
بنظرم منظور ایه بیشتر روی تأکید بر قدرت و خواست خدا هست و اینکه هر کاری میکنیم حتی خواست بچه بخاطر خدا و برای خدا باشه
نه دل خودمون
حضرت عیسی بدون پدر متولد شد. بنظرم منظور اینه که خدا باید بخواد و فقط از خود خدا باید خواست بچه رو و سپرد به دست خودش و نگران چیزی نبود :blush:

3 Likes

ممنونم از راهنماییت ملکه جان…انشاالله خدا دامن تو و همه دوستانی که بچه میخان رو سبز کنه و به منم یه نگاهی داشته باشند

1 Likes

بنظر خوب میاد ولی در مورد نذر روزه سکوت در اسلام حرام هس

2 Likes

فدات عزیزم
ان شاءالله
البته بنظرم نذر کن یه ختم قرآن هدیه به چهارده معصوم
و از همین الان هم شروع کن :blush:
ان شاءالله که باعث بشه زودتر حاجت دلت رو بدن

2 Likes

من نذر چله یس و حدیث شریف کساء رو دارم الان حدود۱۵ روزه دارم میخونم همینجا از امروز ختم قران رو هم شروع میکنم انشاالله خدا واسه هممون درست کنه

1 Likes

خیلی عالیه
خوبی این نذرها اینه که با خدا بیشتر صحبت میکنیم و بیشتر به یادشیم و ارامش میگیریم

2 Likes

همین که همچین آیه ای اومده به نظر من عالیه

1 Likes

دوستان درست میگن .اون نذر دیگه زمانش گذشته بنا به حکمت زمان خودش بودن میتونی نذرهای دیگه کنی

1 Likes

از همتون بابت جوابا و راهنمایی هاتون ممنونم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.