از گودی کمر چیزی میدونید؟

دخترا

دکتر ب من گفته که گودی کمر دارم و این باعث درد پا دست کمر و … شده من این مدت پشت گوش انداختم.

حالا شما ب من بگید چرا گودی کمر گرفتم یعنی؟ باید چه کنم که خوب شه مرسی

گودی کمر بخشی اش ارثی یه بخشش هم مربوط به بد دراز کشیدنه… مثلا من خودم تا اول دبیرستان از بس به شکم دراز می کشیدم قشنگ گودی کمر گرفتم…مامانم تا تشخیص دادن منو به ورزش و حرکات کششی… خدایی چون هنوز به بلوغ نرسیده بودم زود درمان شد اما دیگه مراقب بودم…چون متخصص به مامانم میگفت که گودی کمر تو بارداری و زایمان خیلی طرفو اذیت می کنه…

1 Likes

من بیشتر به پشت و پهلو میخوابم اخه

1 Likes

من نميدونستم گودي كمر دارم هميشه فكر ميكردم اينايي ك چاق و تپلين گودي دارن ، تو بارداريم خيلى يكسري كمردرد شديد شدم دكترم گفت گودي كمر دارم وقتي دراز كشيدم رو تخت معاينه دستش رو برد زير كمرم گفت ببين چه راحت ميره داخل
فقط بهم گفت وقتى دراز ميكشم يك حوله كوچيك بزارم پشتم بزرگ هم نباشه ك باز گودي بيشتر نشه همين

3 Likes

یعنی کجا بذارم؟

عزیز منم گودی کمر دارم متاسفانه دیسک کمر در سال ۹۵گرفتم و تقریبا سه هفته گذشته یهو عود کرد حالا میرم فیزیوتراپی و حرکات کششی میده که واسه گودی کمرم پر بشه و آب درمانی پیشنهاد دادن و شنا واسه تقویت ماهیچه های کمر چون دکترم گفت خیلی ماهیچه هات ضعیف هستن

1 Likes

عه، پس یعنی خوب نمیشه؟

وقتى دراز ميكشى يه حوله كوچيك يا كوسن باريك بزار پشت كمرت همونجا ك گوده

1 Likes

دليل گودي كمر چيه دكترت نگفت ؟

1 Likes

عزیزم منم قبل از بارداری داشتم گودی کمر بنظرم ارثی باشه هنوز هم همین جورم خداروشکر که گودی کمر دارم درد کمر اینا نداشتم تا حالا فقط زیاد سرپا بایستم چرا کمرم درد میاد باید بشینم یا دراز بکشم خداروشکر زود خوب میشم دیگه

1 Likes

نه گفت بعضی افراد از همون اول گودی کمر دارن باید ورزش کششی انجام بدن که ماهیچه های کمر قوی بشه و متاسفانه من ماهیچه کمرم ضعیف هستش و پنج دقیقه تا ده دقیقه وایمیسم کمر درد می‌گیرم و بهم گفته سه تا شش ماه واسه بارداری اقدام نکن چون گودی بیشتر میشه و باعث آسیب بیشتر میشه

1 Likes

اره تو بارداري خيلي اذيت ميشي

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.