از کی غذا شروع کردین برای کوچولوهاتون

من اگر بچه دار بشم از دوماهگی بهش غذا میدم.
پسرداییم ۳ماهگی انگشت میزد تو کاشه ابگوشت میخورد:sweat_smile:

2 Likes

اخی:joy::joy:
من خودمم مامانم از دوماهگی بهم همه چی داده :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

زوووده :heart_eyes:

2 Likes

از پنج ماهگی لعاب برنج و شیره بادوم بعد یه هفته هم برنج نیمه میزاشتم بپزه توش پر از بادوم میکردم و میکس میکردم میدادم بخورن

2 Likes

عه چ جالب دخترمنم فردا چهارماهه میشه، یعنی وارد پنج میشه، خیلی دلم میخواست غذابدم میترسیدم زود باشه، پس اشکال نداره شروع کنم

2 Likes

لعاب برنج یعنی چجوری

2 Likes

نمیدونم از دکترش پرسیدی؟

1 Likes

نه چه مشکلی

1 Likes

بادوم سنگین نیس؟ :frowning:

عههه عزیزم کی دنیااومد دخترت. گل پسر من 30تیر دنیااومد :heart_eyes:

1 Likes

برنج نیم دانه رو با آب میزاری رو گاز آبش که غلیظ شد یه کوچولو نبات بهس اضافه میکنی از صافی رد میکنی میدی کوچولوبخوره

1 Likes

خداحفظش کنه ،، دخترمن 1 مرداد بدنیا اومد،، دوروز از پسرت کوچیکتره :blush:

1 Likes

اخیی عزیزم. خدا حفظش کنه :heart_eyes::heart:
دختر گلیت رو شکم میره؟ پسر من تنبله نمیره:frowning:

1 Likes

اره غلت میزنه،، امروز بردم واکسنشو زدم الهی بمیرم پاش دردمیکنه :sob:
عیب نداره بچه ها باهم فرق میکنن،،یکی زود راه میره یکی زود حرف میزنه یکی زود دندون درمیاره…
البته پسرا یکم تنبل ترن :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

دختر من 9 مرداد به دنیا اومده غلت نمیزنه فقط به پهلو میشه میخواد دمر بشه.نمیتونه

2 Likes

نه اصلا هفتا بادوم رو هر روز پوست بکن اسیاب کن مث چسب ک شد بریز تو اب جوش بده بخورن یا بریز تو فرنیش .بادوم مث شیر مادر مقوی هست و استخوان رو محکم میکنه

2 Likes

الهی :heart_eyes: کم کم غلت میزنه دخترمنم اولاش ب پهلو میکرد خودشو نمیتونست بعد از چندوقت موفق شد :heart_eyes:

1 Likes

همون رو ب شکم بخواد دمر بشه رو میگن غلت زدن؟؟ :thinking::thinking:

1 Likes

عزیزم پیش دکتر ببر چکاب کن با توجه به وضعیت بچه میگه کی و چطور کمکی شروع کنی.
من از پنج ماهگی و طبق برنامه دکترش غذای کمکی دادم

1 Likes

تو این اوضاع کرونا همین که بهداشت میبریم واسه واکسنش هنرکردیم:neutral_face::woman_facepalming::sweat_smile:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.