از کجا بفهمم زردی داره؟

سلام دوستان،نوزادم سه روزشه،اکروز قرار بود ببرمش دکتر اطفال که تعطیل بود،فردا هم تعطیله.البتع تو بیمارستان گفتن روز سوم،چهارم پنجم.باید ببرینش.
ولی میترسم زردی داشته باشه.از کا متوجه زردیش بشم؟
واینکه دسشویی بزرگ نمیکنه تو نت خوندم طبیعیه ولی آدم نگران میشه بچه های شما تا از چندروزگی دسشویی رفتن؟

تا ی هفته برادستشوییش مورد نداره زرد نیس بچت یادانه بزنه رودماغش فشاربده یکم زردموند زردی داره پسرمن ک زردهم بود امازردی نداشت بهداشت بردیش

1 Likes

یادانه چیه عزیزم؟

بعضی هاک زردی دارن جوش میزنه صورتشون دانه های چرکی نمیدونم شماچی میگین

1 Likes

داخل چشمش نگاه کن اگ زرد باشه زردی داره پوستشو فشار بدی با انگشت اگ زرد بشه زردی داره

2 Likes

خانومی قدمش مبارک. نگران نباش ، زردی معمولا از گوشه سفیدی داخل چشم شروع میشه، بعد کم کم صورت و بینی.‌ فعلا خنکی بخور تا ببرینش دکتر برای چکاپ

1 Likes

ای جان فاطمه جان قدم نورسیده مبارک کی زایمان کردی گپ نزدی برا نی نی مون عکس شو دوستداشتی بذار ذوق کنیم

1 Likes

آره عزیزم.مرسیی.
منم فک میکردم بچه ها برام گپ زایمان زدن اومدم دیدم نزدن.:neutral_face::sweat_smile:

1 Likes

ممنونم دیار جان.سلامت باشی.انشالله روزیه خودتون به حق این روز عزیز

1 Likes

تبریک میگم عزیزم اسم کوچولو رو چی گذاشتین؟؟
روز پنجم ببر دکتر اطفال

1 Likes

سلام گلم قدم نو رسیده مبارک…عکسش بذار ذوقش کنیم…:kissing_heart:

1 Likes

ترنجبین و شیر خشت خ خوبه واسه زردی نوزاد…
زرد باشه از روش معلومه…یه دونه ها کوچیک و سفید مث جوش کوچیک تو صورتش محدوده دماغش میزنه

1 Likes

معلومه زردی رنگ پوست وچشم بچه زرد می شه
مثل وقتی که زردچوبه رو دستت میپاشه بعدمیشوری یه رد زرد رنگ رو دستت میمونه
کلا پوست بچه اون رنگی میشخ

میگن مادر هرچی بیشتر شیر بده بچش تا معده و رودهاش کار کنه احتمال گرفتن زردی میاد پایین

2 Likes

عزیزم زایمان کردی چه بیخبر
بسلامتی انشالله

2 Likes

سلام عزیزدل مبارک باشه قدم نورسیده :heart_eyes::heart_eyes:
کی زایمان کردی طبیعی یا سزارین:heart_eyes:
جوجه چطوره :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:
اخ راحت شدی دیگه از استرس درد و عفونت :confused::heart_eyes:
من عکسشو ندیدم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:
چشاش و بینیش اگه خیلی زرد باشه یعنی زردی داره
پسر من داشت خفیف بود

2 Likes

23،سزارین اختیاری کردم.
اییی گفتی ،مردم و زنده شدم تو این حاملگی.اصلا برام غیرقابل باور بود برسم به هفته 38.
ولی خب،استرسای دیگه جایگزین شده:neutral_face:

1 Likes

قطره بیلی ناستر هم قطره شیرخشته دیگه.
قطره دداد دکتر.ترنجبین هم استفاده میکنیم.
یه قرص دیگه داده اسمش یادم نیس روغنیه بازش میکنیم سه قطره بهش میدیم.اونم خوبه.
زردیش نه بود .گفت خداروشکر به دستگاه نیاز نداره

1 Likes

خدا ببخشه برات :heart_eyes::kissing_heart: از وقتی مادرمیشیم استرسو داریم تا دنیا دنیاست:hugs:

انگشتتو بزار رو دماغ پیشونیش یکم فشار بده بعد ببین زیر انگشتت زرد میشه یا شفید رو شکمشم بزار من دیدم دکتر همین کار کرد و گفت زردی داره منم امتحان کردم زرد شد

رفع میشه با قطره با مایعات…خب هی تست میگیرن روز به روز کمتر میشه:heart_eyes::heart_eyes:خدا نگه داره براتون:heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.