از هفته ی چندم حرکت جنین رو حس می کنم

دوستان هفته ی دوازدهم هستم از هفته ی چندم حرکت جنین رو حس می کنم بی صبرانه منتظر حرکتشم

اگه لاغر باشی و جفتت خلفی باشه از هفته هجده به بعد حس میکنی انشالله اگه تا هفته بیستو یک یا دوهم حس نکردی نگرانن کننده نیست چون بارداری اول دیرتر حس میشه ولی بارداری دوم از هفته شانزده حس میشه من خودم چون قدامی بود از هفته بیست دو حس کردم عزیزم

2 Likes

من از هفته ۱۲ حرکاتشو حس کردم. اما دکترم میکفت از هفته ۱۶ حس میشه

بچه ی اولمه خیلی دوست دارم زودتر حسش کنم

وای چه حسی داشتی وقتی حرکتشو حس کردی؟

1 Likes

من از هفته هجدهم ضربه های آرومشو حس کردم بعد که بیشتر گذشت ضربه هاش محکمتر شد الان که بیست و سه هفته و دوروزمه قشنگ تکوناشو حس میکنم بس که شیطونِ این بچه:purple_heart::purple_heart::purple_heart:

1 Likes

منم بچه اولمه
اولا حس میکنی یه ماهی یا یه پروانه تو شکمت داره حرکت میکنه. بعد که بزرگتر میشه ضربه هاش از روشکم حس میشه واسه همه جالبه موقع لگد زدن بچه دستشون رو شکمت باشه
من که همسرم دستشو میذاره رو شکمم میگه دخترم بزن قدش. بچه ام لقد میزنه خیلی باحاله

1 Likes

والا من که دیر حس کردم بچه م مراحات میکنه و ارومه :blush::blush::blush:مادرشو دوست داره خخخ

2 Likes

عزیزم لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/154156-fetal-movement-during-pregnancy

1 Likes

وای عزیزم:smile::smile::smile:

1 Likes

از الان حسابی بابایی هس به دنیا بیاد میخواد چیکار کنه

1 Likes

خوبه که😍

1 Likes

مرسی عزیزم

خواهش می کنم

1 Likes

آتیش پارس

1 Likes

آره شیطون خانم😚

1 Likes

من از بیست هفتگی کاملا متوجه میشدم.اما در افراد متفاوته

3 Likes

آره من شنیدم بعضی از بچه ها کم تحرکند و دیرتر تکون می خورن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.