از هفته چندم نزدیکی رو شروع کردید؟

من خیلی خیلی از خواهرای گلم عذرخواهی میکنم که این سوال رو میکنم واقعا ببخشید
دوستان باردار از هفته چندم نزدیکی رو شروع کردید و مشکلی براتون پیش نیومد؟سوال بعد واقعا ببخشید روم سیاه مقدار دخول چقدر باشه که به جنین ضرر نزنه . من سر پسرم کل نه ماه رو اصلا نزدیکی نداشتم نمیدونم. بازهم عذرمیخوام :see_no_evil:

5 Likes

اسماجان همه جاگفته شده سه ماهه اول نداشته باشیدیاخیلی کم باشه

1 Likes

دوستان میگن از ماه سوم
اما من از همون اول رابطه داشتم تا هفته آخر بارداری. هفته ای سه چهار بار هم بود اصلا هم اتفاقی نیوفتاد
دخول هم زیاد عمقی و خشن نباشه
نرم و بالطافت رابطه داشته باشین خطر ناک نیس

10 Likes

پوزیشن به پهلوکمترین فشاربه خانومه واسه همین ازهمه بهتره

4 Likes

ازتون ممنونم @Azadejun
@Miiiina72

2 Likes

منم ازاول بارداریم داشتم خداروشکر فعلا مشکلی نداشتم

2 Likes

اسما جان معمولا بعد سونو که بارداری تایید شد ان شالله دکتر خودش میکه داشته باشید با نه تا اون موقع صبر کنید بهتر
راستی به همسر محترم گفتید باردارین

1 Likes

اره عزیزم قبل اینکه بیام داراب تلفنی گفتم. دکترم حرفی دراین رابطه نزد منم روم نشد بپرسم گفتم الان میگه چقدر هوله .گفتم میام از شما میپرسم :blush::see_no_evil::speak_no_evil:

4 Likes

دکتر احمدیان بگه چقد هوله؟ اون انقد ماهه آدم یادش میره سوالاشو بپرسه که

2 Likes

من شنیده بودم سه ماه اول نباشه، اما همسرم تن نداد. هیچ تغییری ایجاد نشد و کم نشد. تا حالا هم که مشکلی پیش نیومده سه ماهم تازه تموم شده.
اینطور که بچه ها میگن اگه دکتر منع نکنه اشکال نداره.

2 Likes

نگران نباش اسما جان
مام از اول رابطه داشتیم.
شمام داشته باش مخصوصا که خیلی وقته نبودی :stuck_out_tongue_closed_eyes::joy:

4 Likes

در سه ماهه اول اگه درد یا لکه بینی دارین یا سابقه سقط جنین داشتید بهتره نزدیکی نداشته باشید

4 Likes

من چون لکه بینی و خونریزی افتادم صبر کردم تا سونوی قلب و یکی دو هفته بعدش
اما بعدش مشکلی نداشتم حتی عمیق
صبر کن اسما جان تا سونو قلب

1 Likes

سلام عزیزم. خوبی. نه خداروشکر هیچ کدوم رو ندارم فقط چون سر پسرم اصلا نزدیکی نداشتم سر دومی یکم میترسم

سونو گرافی شدید ؟

1 Likes

اتفاقا خانم احمدیان بعضی حرفا رو با شوخی میپرونه. خصوصا با بعضی بیمارایش که خیلی صمیمیه. اون روز که رفتم پیشش برای دومی بهم گفت ناقولا خیلی وقته منتظرتم تو که گفتی پسرم دوساله ش بشه اقدام میکنم پس چرا دیر اومدی :joy:

2 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::woman_facepalming::woman_facepalming::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Likes

اگه هیچ مشکلی ندارید پس نزدیکی هم بی خطره، البته کلا در سه ماهه اول احتیاط بیشتری داشته باشید بد نیست اما نه اینکه کلا نزدیکی تعطیل بشه، شوهرتون چه گناهی کرده؟ :sweat_smile:

5 Likes

چرا میخند؟

1 Likes

اره عزیزم دقیقا روزی که ختم دعا نوبتم بود صبحش ج از دادم عصرش نوبت سونو داشتم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.