از ماشین حساب چه طور استفاده کنم؟ 😢

دلم گرفته خـــیلی
اصلا یطوری نا امیدم دیگه
شاید زوده برای نا امیدی اما واقعا خستم از اینکه هر چیزی و که میخوام انقدر سخت بدستم میرسه و دیـــر :cry:
از فروردین تو اقدامم اما نمیشه
هیچ مشکلی منو همسرمم نداریم
این ماه هم تو اقدامیم.
سمت چپم فولیکول ۲۲ دارم و خیلی احساس سنگینی دارم.حتی قبل سونو (۱)fsh و (۲تا دو پودر و یک اب),hmg استفاده کردم و لتروزل سونو کرد گفت سمت چپت فوق العادس و اینکه اندازه اندومتر B بهم قرص اکوئین ۱.۲۵ داد تا ده روز بخورم و ۲تا امپول اچ سی جی برای ازاد سازی داد.
گفت تا پنج بار یه شب درمیون نزدیکی چیکار کنم بنظرتون باردار بشم این ماه :pensive:
من اصلان هم استرس ندارم جز امروز که نمیدونم از خواب بلند شدم فاز منفی برداشتم با اینکه اقدامم تموم نشده هنوز فکر میکنم مت ماه قبل پریود میشم.
روز ۲۳تیر پری شدم تخمک گذاریم کی میشه بچه ها.استفاده کردم از ماشین حساب میترسم نکنه بد زدم.یبار برام بزنیدد ببینم شما چه روزی و در میارید.ممنون میشم

2 Likes

عزیزم شما قاعدگی تون منظمه؟

1 Likes

نیلوفر جون منظم بود و چند بار پشت هم زیر بیهوشی رفتم نا منظم شد دقیقا زمان اقدام به بچه داری.
با پروڗسترون پری میشدم تا دوماه
اما تیر ماه ۲۳پری شدم بدون امپول
یا دارم منظم میشم مث قبل یا بخاطر لتروزل پری شدم نمیدونم

بله طبیعیه که توی اقدام نظم قاعدگی به هم میریزه
شما باید از ماشین حساب قاعدگی نامنظم استفاده کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

منم مث توام

سلام من ماه پیش برای بارداری اقدام کردم که نشد و پریودیم دوروز زودتر شد و خونریزی خیلی زیادی داشتم این ماه هم اقدام کردم ولی کیت تخمک گذاری فقط منفی میشه امکان بارداری هست با کیت منفی البته نشانه های تخمک گذاری رو خیلی کم دارم من پریودهام منظمه لطفا تجربتونو بگید ممنون میشم

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
لطفا وارد صفحه اصلی مامی گپ بشید و گزینه گپ جدید رو بزنید یه کادر باز میشه که می تونید سوال تون رو مطرح کنید

کسی جواب نمیده آخه :pleading_face:

من در ساعات اداری حتما جواب میدم عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.