از صبح سوزش ادرار داشتم

من چند ماهه توی اقدام هستم برای بارداری.هنوز نشده.از صبح سوزش ادرار داشتم و انگار عفونت ادرار گرفتم .دوبار قرص سیپروفلوکساسین و فنازوپیریدین خوردم.برای عفونت ادرار.تا پریودم دوسه روز مونده.الان ترسیدم که اگه یه وقت باردار باشم این قرصا ضرری نداشته.نگرانم

اب زیاد بخور که از بدنت دفع بشه
صبح هم از دکترت بپرس حتما

ای کاش نمیخوردی
اما ان شالله مشکلی پیش نمیاد

عزیزم شما در زمان اقدام نباید سرخود دارو استفاده کنید.

در صورت بارداری، الان جنین دو سه هفته داره، معمولا در این دوران مشکلی پیش نمی آید. اما از الان به بعد بیشتر مراقب باشید. چون اگر چند درصد هم این داروها وارد خون جنین شده باشد، اگر دیگر مادر هیچ ماده شیمیایی و خطرناکی استفاده نکند آسیبی وارد نخواهد شد. اما اگر تکرار شود اثرات داروهای قبلی هم تشدید می شود. بنابراین از الان به بعد هیچ گونه دارویی را بدون مشورت با پزشک تان مصرف نکنید. انشاالله مشکلی پیش نخواهد آمد.

1 Likes

خانم حکیمی منم تو اقدامم دکترم بهم ویتامین دی ۵۰۰۰۰داده هفته یکی .ضرر نداره میخورم ؟

اگر دکتر تجویز کردن حتما استفاده کنید عزیزم خیر ضرر نداره

1 Likes

ممنونم عزیزم.کپسول اموکسی کلاو چی؟

خواهش می کنم عزیزم
آموکسی کلاو را می توان در دوران بارداری استفاده کرد تنها در صورتی که منافع برای مادر نسبت به خطر برای کودک بیشتر باشد.

1 Likes

مرسی گلم.من شهریور سال قبل اقدام کردم برای بارداری دوم.یه سال شد ولی هنوز نشده.نمیدونم چرا.خیلی ناراحتم

2 Likes

عزیزم دقیقا همزمان باهم اقدام کردیم.منم شهریور پارسال اقدام کردم برای بچه دوم ولی انگار نه انگار.آخرش دیروزiuiشدم.ببینم خداچی میخواد😕

1 Likes

هزینش چقدر میشه؟سخته؟

1 Likes

نه گلم اصلا و ابدا سخت نیست.حتی نمیفهمی کی تموم میشه.عمل فقط ۳۰ ثانیه طول کشید.هزینه من توی بیمارستان بهمن شهرک غرب شد ۷۲۰ تومن

1 Likes

یه بار چند ماه پیش رفتم دکتر.ازمایش هورمونی و تیرویید داد.گفت خوبه.گفت برو تا یه سال اقدام کن.تا الان نشدم.باز این ماه باید برم پیشش

1 Likes

حتما برو پیش دکتر.احتمالا مثل من دارو میده و iuiمیشی

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

انشالله خدا بار دوم دامن جفتومنو سبز کنه:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

2 Likes

انشاا… عزیزم.بارداری اولم سه ماه طول کشید

1 Likes

برای منم همون ماه اول اقدام باردار شدم.این یکی خیلی داره اذیتم میکنه😅

1 Likes

شاید برای اینه که یه مدت طولانی جلوگیری داشتیم

1 Likes

صددرصد به خاطر همینه.تخمک ها تنبل شدن😐

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.