از شوهرم عصبانیم دلمو شکست

دل منم از خیلی چیزا می‌شکنه خیلی وقتا :weary: بعد میگن حسسسساسی :expressionless:

نه ما حساس نیستیم.مردا خیلی بدن خیلی خیلی زیاد

آره درسته عزیزم…

سلام گلم عزیز دلم من مشاوره هستم در خدمتم… فقط یه چیزکوچک زندگی‌پستی وبلندی زیاد داره به خودت نگیر مردها خیلی زود عصبانی میشن وخودشون خودخوری میکنن چون غرور دارند نمیتونن بیان عذر کنن این خصلت مردها هست

وقتی ناراحت بود وعصبانی بود اصلاریلکس باش وانگار اتفاقی نیفتاده بعد چند روز که همسرت خوشحال بود شما کمی ناراحت باش تا بپرسد چه اتفاقی افتاده ؟ بعد بهش توضیح بده که ناراحتی بخاطر کاری که انجام داده وتشویق نشود تا همسرت براش عادت نشودگلم

1 Likes

به به عالی ممنون عزیزم

1 Likes

سلام
من اصلا نمیدونم چرا اینکارارو میکنه .الکی عصبانی میشه. اینجا توضیح دادنش خیلی سخته.این دومین بارشه که وسایل میشکنه پارسال هم عصبانی شد اتو مو رو شکست. من خسته شدم.من قبلا خیلی دوستش داشتم با عشق باهاش ازدواج کردم ولی همه اون عشق از بین رفت.دیگه مثل قبل دوستش ندارم.هیچوقت هم اشتباه خودشو قبول نمیکنه .

عزیز دلم مشکلی نیست راحتر بحرفی

متولد چه سالی هست همسرت

به چیزهای حساس هستم عزیز دلم

چند ساله ازدواج کردی

دوره نامزدی هم عصبانی بود؟

30 سالشه منم 27
دوره نامزدی هم بود .به تیپ و ارایش حساسه.ولی من کلا از مجردی دختر ساده ای بودم.نه بد حجاب هستم نه زیاد ارایش میکنم.اینقدر من سادم مثل اون خنگا میمونم.
دیشب اومد من مداد چشمم پخش شده بود خواب بودم
میگه چه خط چشمی کشیدی.گفتم خواب بودم پخش شده میگه من خر نیستم.منم گفتم چی میگی اخه خط چشم چیه خوابیدم مداد چشمم پخش شده یهو صداشو برد بالا تبلتو پرت کرد شکست.من اصلا ارایش نداشتم.اگه آرایش داشتم ناراحت نمیشدم میگفتم حق با اونه ولی وقتی میبینم که من کاری نکردم دلم میشکنه.روی خیلی چیزای دیگه هم حساسه وای من خیلی ناراحتم ای کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم

1 Likes

:unamused: واقعا که… ایشون از چیز دیگه ای ناراحت بوده خواسته سر شما خالی کنه ⁦. :frowning:️⁩

پس دوره نامزدی هم حساس بود گلم …پس اینطور… بالغ شده هست .دست بزن هم داره؟

ساکن تهران هستی

خانوادش هم حساس هست؟ خواهرش چطور؟ اصالتا ترک زبان یا فارس هستید

همسرت کارش چی هست

تا حالا پیش اومده مشکل دوستاش را به شما بگه

نه نه اصلا.فقط عصبانی میشه داد میزنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.