از شوهرم عصبانیم دلمو شکست

بچه ها عصابم خیلی خورده.دارم دیوونه میشم.دیشب شوهرم از سرکار اومد الکی شروع کرد به گیر دادن من.بعدم تبلتشو پرت کرد شکست. خیلی از دستش ناراحتم خیلی .دیگه ازش بدم اومده.دلمو شکست
من خیلی تنهام بچه ها هیچکسو ندارم باهاش حرف بزنم دلم داره میترکه

1 Likes

ابجی مردها بعضی موقع همین جور هستن تو خودت ناراحت نکن بزار وقتی که آروم شد خودش از کاری که کرد پشیمون میشه وقتی سرشون داغ اعصبی کارهایی میکنن باحرف هایی میزنن هیچ وقت وقتی اعصبی ازش دل نگیر این خسلت بعضی از آقایون هسته اینا تب شون گرم بقولن میگن مثل آتش زود جوش میارن ناراحت نباشه خودت بزن به بیخیالی فدات شم زندگیت تلخ نابود به خاطره چیزی که نشد نیاز هم نداره کسی باهاش حرف بزنه وقتی باهام خوب هستین کنارش بشین بهش بفهمون به یه طریقی که زود جبهه نگیر آخه آقایون یه خصلتی دارن دوست ندارن زن بهشون راهنمایی کن یا بهشون بگی کارهای که انجام میدی درست نیسته یه طوری بهش بفهمونه که ناراحت نشه بهش بگو ازاین برخوردهایی کلی گیر دادن های بی دلیل دوست ندارم این باعث سردی زن مرد میشه بگو تو اگه مشکل ازمن یه حرفی ولی هیچ اون جوری نکن باهام خودت ناراحت نکن ابجی خودت بزن بیخیالی زندگیت بچسب وقتی برگشت ازش ناراحت باشه ولی به روش نیارمثل همیشه باهاش برخوردبکن چایی شیرینی یا بهترین غذایی که دوست داره براش درست کن تا اون ازرفتاوکارهایی خودش پشیمون بشه

1 Likes

اون هیچوقت پشیمون نمیشه.بارها اینجوری رفتار کردم.همیشه قهر میکنیم من میرم سمتش ولی ایندفعه دیگه نمیرم.دیگه محلش نمیزارش ازش متنفرم

2 Likes

یه مدت بذار به کاراش فکر کنه. بعد که آروم شد بشینید با هم منطقی حرف بزنید. حرف زدن خیلی از مشمل ها رو حل میکنه. تو همه رابطه ها دو طرف مقصر هستن، حالا یکی بیشتر یکی کمتر
باهاش قهر نکن اما سرسنگین باش

سلام عزیزم، درکت میکنم ⁦☹️⁩

باورتون نمیشه اصلا نمیشه باهاش حرف زد.همش حق به جانبه…کم بیاره توهین میکنه.الان اومد خونه منم محلش نذاشتم حتی سلام هم نگفتم بهش…

فدات:confused:

عزیزم وقتی همش شما بري برا آشتی حق رو به جانب خودش میده باید بفهمه کاراش زشته

…منم که همش خودم میرم واسه آشتی…:thinking::thinking::thinking:

ان شالله مشکلتون برطرف بشه خودتو ناراحت نکن هرچند که نمیشه ادم ناراحت نشه

این دفعه رو محلش نزار

الان ک قهر نیستم منم هروقت قهر کردم محلش نمیزارم:smiley::smiley::smiley:

ن ابجی قهرنکن یکم سرسنگین باشه فقط همون واسه از صدتا فش بدتر فدات درست میشه ان شاالله

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:هر جور صلاحه عزیزم

خودت ناراحت نکن بحساب خودشون مردهستن غرورشورن زیاد ولی حیف که نمی دون که عقل شون از صدتا بچه دبستانی کمتر

ن ابجی هیچ وقت قهرنکنی دعوا شیرینی ونمک زندگی اگه زن مرد دعوا نکن زندگی شون هیچ نمکی نداره که پس بخاطر ه دعوا زندگی تون سرد کنید

اگه من نرم اونم نمیاد:cry:

مرسی:heart: برام دعا کنین بچه ها

محتاجیم به دعا ان شاالله که عاقبت بخیربشین عزیزم اقاتون بهتربهتربشه بحق این شب روزها قدر

خدا نکنه عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.