از بین رفتن درد سینه در هفته چهارم بارداری😭😭😭😭

عزیزدلم خیلی خیلی خوشحالم ک قبل از ivfخدا ب دلت جواب داد عزیزدلم انشالا سالم بغلش بگیری

1 Likes

قربونت گلم مرسیییی:heart_eyes:

1 Likes

ان شالله :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes: روزی خودت بشه به زودی زود

1 Likes

فداتم گلم میسی خیلی میسی

قربون محبتت بشم من:two_hearts::two_hearts::two_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

ممنون عزیزم
الهی آمین:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pray::pray::pray:

1 Likes

خدا نکنه عزیزه دلم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

عزیزدلم مبارکت باشه:pleading_face::pleading_face::pleading_face::heart: خدا برات حفظش کنه
دردسینه نمیتونه علت صد در صد خطر باشه
اگر لکه بینی یا درد شدید و اذیت کننده نداری نگران نباش
تو اثاث کشی هم مراقب خودت باش
اینهمه منتظر نی نی بودی پس مراعات کن ک خدایی نکرده بهش فشار نیاد
اثاث کشی رو بقیه هم میتونن کمک کنن و انجام بدن ولی نی نی رو فقط خودت باید مراقبش باشی:hugs::hugs:

2 Likes

مرکز ناباروری خیلی الکی استرس میدن حالا ک باردار شدی برو مطب متخصص
من از کسی دیگه هم شنیده بودم هی الکی همون اول میگن وای بتا بالاس و هی سونو واژینال میخوان ازت :woman_facepalming:t2:
بتات ک خیلی خوب بوده اصلا بالا نیست

کلا استرس زا هستن
ان شاءالله بسلامتی بارداریت رو طی کنی:heart_eyes:

1 Likes

وای خداروشکر مهساجون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خدابرات حفظش کنه تازه دیدم گپتو
خدایاشکرررررت :heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together::palms_up_together:
ان شاالله بسلامتی بغل میگیریش گلم ب خودت استرس نده اصلا :kiss:
خیلی خیلی خوشحالم برات :heart_eyes::heart_eyes:
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

عزیزم تبریک میگم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
انشاالله خداوند برات حفظش کنه:rose::rose::rose:

1 Likes

مشکلی نیست نترس اگه خدای نکرده خونریزی داشتی مشکل بود

1 Likes

مرسی عزیزم. نه دیگه نمیرم مرکز ناباروری. از اسمشم متنفرم. ولی اونروز که لکه بینیم شروع شد فکر کردم پریود شدم زنگ زدم وقت بگیرم که روز دوم برم. بعد خودشون زنگ زدن گفتن چرا نیومدی
منم گفتم باردار شدم. گفتن پس بیا کلینیک بارداری همینجا

1 Likes

فدای محبتت نیکاجان. ان شالله روزی خودت باشه عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

مرسی هستی جان. خدا نی نی گلتو برات حفظ کنه

آها خوب کاری کردی :heart_eyes::hugs:

1 Likes

قربونت گلم :kiss::heart_eyes:

1 Likes

فدات :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بتاش خیلی سریع رفته بالا

1 Likes

نمیدونم منو میشناسی یا نه ولی من شما رو یادمه چقد خوشحال شدم گپ بارداری تو دیدم
نگران نباش تا سه ماه اول نوسانات هورمونی باعث این حالت ها میشه منم چندبار حس کردم علائمم رفته ولی باز دوباره میومد سراغم،توکل به خدا کن و استراحت کن و نگران نباش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.