از بین رفتن درد سینه در هفته چهارم بارداری😭😭😭😭

اره بخدا. ولی بچه هایی که مشکل منو داشتن تو مامی گپ زیادن. ان شالله خدا به همشون نی نی سالم بده

3 Likes

من تقریبا اونایی رو ک میشناسم همه ب لطف خدا باردار شدن
الهی هر کی چشم انتظاره دامنش سبز شه

2 Likes

ان شالله آمین :pray:

اووووو دختر چ عجله ای داری من ۶ هقته رفتم ن قلبش بود ن خودش:expressionless:۸ هقته هفته رفته بودم اوکی بود همه چی ولی خب بچم نموند برام ‌ … بعدشم من اصن درد سینه نداشتم و علایمام کم و زیاد میشد دکتر گف عادیه نترس. توام نترس عزیزم چیزی نی بحق علی سالم بغلت میگیریش

1 Likes

ابجی مگه درد سینه باید ادامه دارباشه؟

1 Likes

نمیدونم والا. آخه ماههای قبل تا درد سینم میوفتاد فرداش پریود میشدم

2 Likes

اکثرا بچه ها نمیدونم چه حکمتی هست یک ماه قبل اینکه برن ای وی اف باردار میشن
خیلی دیدم اینجوری شده ها
خدایا ب هر حال شکرت
خییییلی مواظب خودت باش
لطف خدا شامل حالت شد واقعا خوشحالم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

اها الان بهتری خدارو شکر؟مشکلت حلشد؟

1 Likes

واقعا بخدا بزرگترین معجزه خدا بوده. ان شالله خودش برام سالم نگه داره و قسمت همه منتظرا بکنه

2 Likes

اره ظهر هم رحمم منقبض میشد هم درد سینم رفت. یعنی دقیقا شبیه وقتایی که میخواستم پریود شم
ولی سریع یه شیاف گذاشتم. دو ساعت بعدش بهتر شدم

2 Likes

انشااالله انشاللله:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

خداروشکر.منم ابجیم حاملس ماهای اخرشه:heart_eyes:بازم بجی یه خانوم دکترهست ابجیم پیشش میره اگه مشکلی داشتی بهم فگو مشخصاتشو بدم ازش بپرس خیلی با علمه

1 Likes

فداتشم عزیزدلم‌مرسی. ن منظورم اینه نگران نباش نی نیت سالنه تو روخدا توروخدا توروخدا اصن اصن بخودت و کسی اجازه نده بهت انرژس منفی و سقط و فلان بهت بگه تو گمای اینجوریم نرو هرجی بیشتر بری سمتش و نگران باشی جذبش میکنی عین من:pensive::broken_heart:یسره تو برنامه گهواره بودم همشون از سقط میگقتن ایقدددددد تو ذهنم تکرار شد جذبش کردم گلم ب جیزای خوب فکرکن

2 Likes

قربون محبتت گلم. چشم اگر خدای نکرده مشکلی پیش اومد زحمتت میدم :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

اره واقعا قانون جذبو قبول دارم. شوهرم میگه تو همیشه میگفتی ما قبل از ivf بچه دار میشیم و همینم شد :heart_eyes:

ان شالله دیگه این تجربه تلخ برات تکرار نشه

عزیزدلم خیلی خیلی خوشحالم ک قبل از ivfخدا ب دلت جواب داد عزیزدلم انشالا سالم بغلش بگیری

1 Likes

قربونت گلم مرسیییی:heart_eyes:

1 Likes

ان شالله :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes: روزی خودت بشه به زودی زود

1 Likes

فداتم گلم میسی خیلی میسی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.