از بینیم خون میاد باردارم

سلام خوبین من ۱۶ هفته باردارم دو روزه خون از بینیم میاد مشکلی پیش میاد لطفا کمکم کنید

@hakimi

سلام عزیزم
احتمال داره فشارتون بالا رفته باشه. بهتره به پزشک مراجعه کنید تا فشارتون رو کنترل کنن
نگران نباشید

خیلی ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

1 Likes

سلام، فکر کنم چون الان بارداری پریود نمیشی فشارت اینطوری خودشو نشون میده. تو اون فیلم دنیش گرل هم مرده ترنس بود هر ماه خون دماغ میشد، دکتر گفت این به خاطر اینه که بدنش فکر می‌کنه باید پریود شه

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

:flushed:

عزیزم منم تو ماه چهارم همینجور شدم ولی مشکلی نیس فقط داخل بینیتو چرب کن و به ارومی بینیتو تخلیه کن الان مویرگهاش حساسن هی پاره میشن من تو چهار ماه استفراغ که میکردم یهو خون از بینیم میپاچید بیرون با فشار دکتر رفتم ازمایش هم نوشت ولی چیز خاصی نبود به خاطر فشارهای ویار بود دوسه هفته بعدش خوب شدم

1 Likes

ممنون منم ویار دارم ولی عادی ک نشستم یهو خون میاد

چه جالبه

1 Likes

من تو ماه دوم بارداری خون دماغ شدم .چ جالبه این چیزا رو نمیدونستم .

1 Likes

من خداروشکر تو چهارماه بارداریم ولی خون دماغ نشدم خداروشکر ولی میگن خون دماغ گاهی خوبه حالا حرف قدیمیاست نمیدونم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.