از بابام خوشم نمیاد

از بابام اصلا خوشم نمیاد وقتی بچه بودم مارو ول کرد رفت دنباله یک زنه دیگه مامانمو طلاق داد از بچگی منو نمیخواست چون بعده دوتا دختر میخواست سومی پسر باشه اما دختر شدم برای همین اصلا دوستم نداشت الان از اون زنه یک پسر و دختر داره حتی باباهم صداش نمیکنم حالا پنجشنبه میخواد بیاد دیدن خواهرم که بارداره ۲ ساله ندیدمش مامانمم میره از خونه نبینتش من موندم بمونم یا نه از یک طرف دلم میخواد ببینمش از یک طرف میدونم باهاش دعوام میشه

6 Likes

باباته نكن اينحوري من دلم لك زده ي بار ديگ ببينمش:sob::pensive:

6 Likes

خرجتونو میداد؟؟؟

2 Likes

نههه

3 Likes

مامانم و طلاق داد مارو از خونه پرت کرد بیرون خونه رو فروخت واقعا باید بهش بگم بابا

4 Likes

نميدونم چي بگم

3 Likes

الهی :cry: چه بد . ب نظرم نمون . اون در حقت پدری نکرده

8 Likes

میخای از دور فقط ببینش و باهاش صحبت نکن که دعواتون نشه :pensive::pensive:

1 Likes

خونه میاد از دور نمیشه دید

2 Likes

بعضیافقط اسم بابا دارن وگرنه بوی ازبابا بودن ندارن عزیزم سخته واقعا اگر با موندنت دعوا پیش میاد نمونی بهتره

7 Likes

اره واقعاااا:pensive::pensive:

2 Likes

پس برو بیرون. یا برو حموم دمدمایی که خواست بره بیا بیرون یه سر ببینش

1 Likes

مبینمش حالم بد میشه یاده وقتی میفتم که وسایلمون و ریخت تو چمدون گزاشت جلو در گفت برید اما متاسفانه بابامه

4 Likes

فکر خوبیه

1 Likes

به همه اونایی که بابای مهربون داشتم حسودیم میشد

3 Likes

الان با چه روی میاد خواهرتوببینه

2 Likes

اینا که خوبه تو روز عروسیشون انگار نه انگار که چیکار کرده اونارو که بغل کرد دستشو دوره کمر من حلقه کرد که یجوری براش قیافه گرفتم دستشو برداشت اونا بخشیدنش اما من نمیتونم بهم گفت دخترم گفتم بابا ندارم

5 Likes

خودش باید بفهمه درحقتون بد کرده ان شاءالله ازاین به بعد توزندگیت همیشه خوب خوش باشی موفق

2 Likes

ممنون

1 Likes

عزیزم چقد سختی کشیدی :pensive:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.