از استرس دارم میمیرم، باردارم؟

سلام بچه ها من چندوقته تو اقدامم ولی بخاطر تنبلی و پلی کیستیک نمیشه حتی لتروزول کلومفین اچ سی جی هم زدم شوهرمم ازمایش داد هیچ مشکلی نداشت خداروشکر ماه های قبل از روز ۲۰ پری تمام علائممو زیر نظر میگرفتم منتظر بارداری بودم بخاطر استفاده از دارو ماه قبل ک خیلی امیدوارشده بودم حالا این ماه ۳ روز از پریم عقب افتاده روز اول پری بی بی زدم منفی بود خیالم راحت شد ورزش کردم و دارو گیاهی میخورم ک بشم یه هفته قبل پریم یه لکه قرمز قرمز درحد لکه دوقطره دیدم فک کردم دارم میشم جلو انداختم ک نشد چون قبلانم همینجوری شده احتمال دادم لک لانه گزینی باشه امروز هیچ دردی هیچ مشکلی نداشتم یه چایی خوردم اومدم دراز کشیدم یه دفعه یه سرگیجه بعدحالت تهوع اومد سراغم ۲ و ۳ دیقه خودمو کنترل کردم گفتم مثل قبل توهم ولی مجبورشدم سریع برم دسشویی معذرت میخام اینو میگم ولی بالا اوردم الان موندم چیکار کنم نمیخام الکی امیدوارشم برای بارداری میترسم مشکل بدتری داشته باشم ک اینجوری شدم توروخدا راهنمایی کنید

7 Likes

هم.علائم بارداریع هم پریودی … تو کار خدا موندم . ب اونایی گ بچه نمیخوان بچه میده ب ما ک له له میزنیم نمیده :cry::cry::cry::cry::cry:

3 Likes

بیبی چک بزن الان ببین انشاالله مثبت میشه

2 Likes

اگه پری های قبلی این علائم رو نداشتی فقط این دفعه اینجوریه حتما حامله ای

2 Likes

وای خداکنه اخه روز اول پریم منفی بود

2 Likes

نه اصلا تهوع الکی نداشتم خداکنه باشه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

اره بخدا لیلا به بعضیا اطرافم میده میرن میندازن من انقدر میسوزم

3 Likes

می‌تونه هر دو باشه بهتره یه بی بی چک بزنی

من قبل پریودمم دچار همین علایم میشم
بهترینش اینه بی بی بزنی

بانو جان روز اول پری زدم منفی بوده احتمال داره الان مثبت باشه؟

1 Likes

منم یه وقتایی لکه بینی دارم ولی تهوع اصلا نداشتم اره باید بزنم ولی انقدر منفی دیدم میترسم دیگه

1 Likes

عزیزم باید حداقل ۷روز از موعد بگذره اره بزن یا برو ازمایش

هی هی . نامردا

عزیز چیزی استفاده نکن دوباره بی بی چک بزن یا آزمایش بده ،بی بی چک من بعد 9روز مثبت شد

پس باید ۴ روز صبر کنم:pensive::pensive:

واقعا

1 Likes

امروز روز سوممه الان بیبی زدم منفی پریودم نشدم :flushed:

1 Likes

نمیدونم چیکار کنم:sob::sob::sob::sob:

صبر کن عزیزم.

ارنیکا جان خیلی سخته

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.