ازمایش گلوکز هفته 26 تا 28

دوستانی که این ازمایشو اتجام دادید چجوریه چن تا ازمایش میگیرن

هر وق دیدین لطفا جواب بدین دوستان
:heart_eyes:

2 Likes

من تازه انجام دادم،باید ناشتا باشی،یبار آزمایش ناشتا میدی بعد پودر قند ۵۰گرمی بهت میدن با آب بخوری،یساعت بعدش دوباره آز میدی،همین،اگه بالا نیاری که ان شاءلله نمیاری که هیچی وگرنه آزمایشو باید تکرار کنی

1 Likes

باید ناشتا باشی
یه بار اول خون میگیرن بعد یه محلول بهت میدن که بخوری واسه من طعم پرتقالی بود بعد یک ساعت دوباره خون میگیرن.
دوباره بعد یه ساعت ازت خون میگیرن.
کلا 3 مرحله باید خون بدی

2 Likes

عزیزم ببخشیدتازه پیام خوندم،فدات شب قبلش زودشام بخورساعت هشت شب به بعدبرنج وغذاهای شیرین دیگه نخور،برامنم اول آزمایش خون وادرارگرفتن بعدمحلول خوردم برامنم مزه پرتقالی داشت بعددوباره خون گرفتندسعی کن تنهانری چون من دوبارکه خون گرفتن وازحال رفتم بارسوم دیگه ازم نگرفتن وناقص موند،امیدوارم توقوی باشی

1 Likes

بچه ها سلام این ازمایش دقیقاهفته چندم بایدانجام بشه؟

@Shabiiiii
@anon79243038
@u160160
مرسی دوستای گلم از توضیحتون :pray: :pray: :heart: :heart_eyes:

3 Likes

هفته 24تا 28فک کنم گلم. دکتر من برای هفته 26م نوشته

یاسی جان بچه ها جواب دادند برای منم همین طور بود
من هفته ۲۴ و پنج روزم بود ارمایش دادم
اون شربتی که میدن و بعضی ها دوست ندارن من که خوشم اومد همه یه جا خوردم :yum:

1 Likes

چرا سه بار خون گرفتن ؟؟

سه مرحله اس عزیزم،یه بارقبل خوردن محلول،دوباربه فاصله یکساعت بعدخوردن محلول

1 Likes

منم زودخوردمش :joy::joy::joy::joy::joy:

به من فقط یه لیوان دادن خوردم بعد یکساعت هم ازمایش

البته قبل از بارداری قند سه مرحله ای و انجام داده بودم از حال رفتم منم سه ساعت گشنه و تشنه و هی خون میگرفتن ازم :grin:

1 Likes

جدی شماهم ازحال رفتین

1 Likes

من ي بار تو ماه چهار بارداري انجام دادم از حال رفتم :roll_eyes: الان ك هفته ٢٧هستم بايد برم باز انجام بدم اين ازمايشو

اره بردنم دراز کشیدم
البته باردار نبودم

1 Likes

منم انجام دادم گلم حالم بد شد بالا آوردم،اینسری خداروشکر بالا نیاوردم

1 Likes

قربونت منم دوبارازحال رفتم،همش فکرای بدتوذهنمه که بدنم ضعیفه وتوزایمان هم دچارمشکل میشم وازاین حرفا

1 Likes

از من ۴ بار خون گرفتن یه بار قبل خوردن محلول و ۳ بار بعد از خوردن محلول .مال من طعم آلبالویی بود خوشمزه بود .من تنها بودم و خدارو شکر اونجا حالم بد نشد ولی وقتی اومدم خونه خیلی حالم بد شد طوری که نمیتونستم از جام بلند بشم چون چیزی نخوردم تا اومدم خونه .

1 Likes

دستم هم شده بود مثه اینایی که بیمارستون بستری باشن و کلی سرم بهشون وصل شده باشه تا چند وقت جاهاشون بود چنون بد خون میگرفتن و سر سوزناشون خیلی بزرگ بود :expressionless:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.