ازمایش پاپ اسمیر

سلام دوستان امروز رفتم دکتر که برام سونو انجام بده ولی انجام نداد وسایز فولیکول ها بگه ولی بجاش پاپ اسمیر انجام داد
گفت تا سه دوره باید کلومفین بخورم اسفید فولیک
موندم نمیدونم چرا این کارو کرد :thinking:

1 Likes

عزیزم دکترت اینطور تشخیص داده. وقتی پیش دکتری میری سعی کن بهش اعتماد کنی فدات شم. انشااله که خیره. خودت رو اول بخدا بعد ب دکترت بسپر انشالله همه چی به خوبی طی میشه

خب همین سوال از دکترت بپرس ببین دلیلش چی بوده حتما جواب قانع کننده ای برات داره گلم

سلام عزیزم
انجام پاپ اسمیر و تجویز اسیدفولیک ضروری بوده و حرفی توش نیست. اما چرا قبل از مشاهده اندازه فولیکول ها کلومیفن تجویز کردن خیلی عجیبه. شما به دکترتون گفته بودین که چند ماهه اقدام کردم بی نتیجه بوده؟

منم دیروزجواب ازشوهرموبردم دکترگف همه چیش عالیه هرچی گفتم یک سونوبنویس ک الان ببینم فولیکول چجوریه گف اصلالازم نیس شماهنوز5ماه اقدام اگ یکسال اقدام کردی نشدبعدبیا.ازاین ماهم کلومیفن نوشته برام تا3دوره

عزیزم شما خودتون یه سونوگرافی انجام بدید اگر سایز فولیکول ها مناسب نبودن از کلومیفن استفاده کنید. خیلی عجیبه کار این دکترا :thinking::thinking:

اخه ماه قبل برام سونو انجام داده بود سایز فولیکولام کوچک بود ۱۲ بزرگترش ۱۳ بود گفت این دوره ام کلومفین بخور بعد بیا سونو تا ببینم سایزشون چقده

چی بگم من یدوره کلومفین تازه شده بودن ۷ ۸ ۹ فولیکول بعد لتروزل داد شدن ۱۲ ۱۳ حالا دوباره برام کلومفین داد که بخورم

برا منم تا س دوره نوشت

آهااان خب پس کار درستی کردن

1 Likes

نیلوفر جون من با ی دکتر مشورت کردم.ایشون گفتن کلومیفن برای کسانی که سالم هستن و مشکلی تو سایز فولیکول ندارن اما برای بارداری عجله دارن هم تجویز میشه. شاید این دکتر نیتش به تحریک بیشتر تخمک ها و نتیجه گرفتن این خواهرمونه

1 Likes

اره ب منم همینوگف گف چون عجله داری برای بارداری داده کلومیفن

1 Likes

خیلی اشتباه می کنن. به نظر من در حق بیمار ظلم می کنن، چون خیلی عوارض داره وقتی سایز فولیکول ها مناسبه.

به نظر من اصلا عجله نکنید اجازه بدید به صورت طبیعی بارداری اتفاق بیفته. دو قلو زایی و بارداری خارج از رحم از عوارض این قرص هاست و برای درمان ناباروری استفاده میشه. به خودتون ظلم نکنید.

من سایز فولیکولام کوچک با خوردن لتروزل کلومفین شدن ۱۲ ۱۳
بنظرتون نخورم بهتره

شما باید بخورید عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.