ازمایش بتا یا بی بی چک

سلام خوبید. من الان پنج روزه که هم سرمعدم میسوزه و هم کمردرد هستم. تازمان پریودم هفت روز دیگه مونده. بخاطر این دردهایی که دارم میتونم زودتر از موعدم برم از بتا بدم یا بی بی چک استفاده کنم???

نخیر عزیزم :smiley:

سلام عزیزم
برای آزمایش و بی بی چک خیلی زوده باید تا موعد قاعدگی تون صبر کنید اگر پریود نشدین دو سه روز بعدش می تونید آزمایش بدید. اما برای بی بی چک باید یک هفته از موعد قاعدگی بگذره تا درست جواب بده البته باز هم احتمال خطا داره.

1 Likes

هم کمرم درد میکنه و هم زیر شکمم درد میگیره

منم این دردهاروداشتم ولی باردارنبودم،این دردهاروحتی زنان باردارنزدیک به موعدپریودیشون داشتن
پس بهترین راه صبره

1 Likes

یعنی احتمالش هست که بار دار باشم?

هم احتمال هست باردار باشی هم نه…چون علائم پریودی و بارداری خیلی شبیه به همه…

1 Likes

چه جالب موعد پریود منم هفت روز دیگه اس…ولی من هر ماه تا پنج روز جلو میندازم و از دیروز کمر درد و سینه دردم شروع شده…:smile:

اخه تا حالا نشد 13,روز قبل از پری اینجوری درد داشته باشم. وقتی اقدام کردم بعدش این دردها اومد سراغم

طبیعیه عزیزم در زمان اقدام به بارداری خیلی چیزا تغییر می کنه

1 Likes

ممنون از راهنماییتون

1 Likes

الهام جان منکه عصری یه لک دیدم…ینی پریودیم شروع شد… از ته دعا می کنم تو این ماه جواب بگیری… منکه دوماهه دیگه ناامید شدم دیگه :blush:

انشالله. انشالله همه جواب بگیرن شما هم ایشالله برج بعد نی نی دار بشی

نه دیگه…بعد دوسال دیگه آدم دل شیر میخاد که امیدوار بمونه…انشالله برای شما…

عزیزم دکتر رفتی؟ فاطمه جان با شمام :blush:

برای چی عزیزم؟ پریودیم یا باردار نشدنم؟ برای هر دوتاش رفتم…پریودیم که میگن عادیه سیکلت کوتاهه… برایی بارداری هم سه چهارتا دکتر عوض کردم همه آزمایشا و چکاپا رو دادم همه شونم میگن سالمی …من دوساله که از سقطم میگذره و در تلاشم…:blush:

زیاد دکتر عوض نکن عزیزم یکی خوب انتخاب کن با همون ادامه بده

من دل شیر دارم چون هشت ساله منتظرم هنوزم ناامید نشدم بابا شما چرا انقدر ناامیدین من تا پنج سال اصلا فکرشم نمیکردم الان دو سه سالیه که رفته تو مخم

1 Likes

آفرین بارون جون :clap::clap::clap:

ماشالله به دل شیرت… منم تا موقع پریودی روحیه ام خوبه بعد از اون بهم میریزم…:joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.