ازمایش اسپرم!!

سلام.همسرم ماه پیش ازمایش اسپرم داد 70درصد غیرفعال بود دکتر رفت دارو مصرف کرد.امروز دوباره ازمایش داد درصدش اومده پایینتر یعنی 81 درصد غیرفعاله.علتش چی میتونه باشه

عزیزم باید بری پیش دکتر ،داروهاشو عوضکنه

عزيزم ازمايش قبلي را چند وقت قبل تر از اين ازمايش دادند ؟ و تو اين مدت چه داروهايي مصرف ميكردند ؟

تقریبا یک ماهه.فیتوتون امگا3 کارنیتین افروتید ایزیوات

چقدر سريع
احتمالا 3 ماه بايد دارو مصرف بشه

داروهاش تموم شد دکتر هم گفت بعد داروت رو ازمایش بده

عزيزم شايد شرايطي كه ازمايش دادند متفاوت بوده مثلا سري قبل دو روز از نزدكيتون گذشته الان 4 روز.
عزيزم همسر من به فاصله دو هفته در دو ازمايشگاه متفاوت ازمايش داد و نتايج متفاوتي هم داشت

تو هردو ازمایش 48 ساعت از نزدیکی گذشته بود حتی تو واسه هردو ازمایش بخاطر کار شوهرم تو یه ساعت ازمایش داده بود

1 Likes

داروهاش مرتبط با مشکلشه فقط نمیدونم چرا به جای اینکه 2درصد بیاد بالا 11درصد اومده پایین

1 Likes

بخاطر استرس و فشار کاری هم میتونه باشه

1 Likes

عزیزم استرس خیلی تاثیر داره

ممنون

به نظرتون ازمایش شوهرمو ببرم پیش دکتر خودم یا شوهرم بره پیش ارولوژیست

معذرت ميخوام من جواب ميدم اما ببر پيش 1 اورولوژيست. چون من پيش متخصص خودم بردم فقط 1 ويتامين اي ايراني واسش تجويز كرد و بيشتر به امور من دقت كرد ولي همون جواب ازمايش را بردم پيش 1 اورولوژيست كلي داروي خارجي تجويز كرد ، سونو بيضه نوشت واسه بررسي واريكوسل و 1 سري اقدامات و راهنمايي هاي ديگه

1 Likes

مریم جون درست میگه ارولوژیست ببر

2 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

خواهش ميكنم عزيزم

باید برن پیش اورولوژیست عزیزم

ممنونم💐

1 Likes

سلام دوستان.آزمایش شوهرمو پیش دکترم بردم گفت فقط ۳ درصد اسپرم فعال داره براش قرص موتیلیتی بوست و اوومید نوشت.گفت با ۳درصد نباید حالا حالاها امید بارداری داشته باشم کسی بوده همسرش در حین خوردن این قرص باردار شده؟؟؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.