ازمایشای بارداری

سلام خانوما
چطورین
چه خبر
واقعا چرا بعضی از آقایون اینجوری میکنن؟؟؟
مثلا برای انجام ازمایش امینوسنتز (و هر ازمایش گرون دیگه ای ) میگن نمیخواد انجام بدی، دکترا الکی الکی میخوان پول بگیرن ازمون …دیگه فکر اییییین همه استرس مادرهای بیچاره رو نمیکنن!!!
شوهر دوستم میگه اگر میخوای از این بچه بازیا دربیاری ، اصلا نمیخواد حامله بشی و دیگه اقدام نمیکنیم!
یا من برادر دوستمم همینجوری کرد به سر زنش… بیچاره وقتی حامله بود دکترا گفتن باید امینو بدی اما شوهرش قبول نمیکرد… اصن پدره دختره و خانواده شوهرش درومد از استرس و کلنجار رفتن تا تونستن برادردوستمو راضی کنن به این آزمایش… :woman_facepalming:t2:

1 Likes

شوهر من اصلا اینجوری نیس. بیشتر از من استرس داره
من خودم بیخیالم

خداروشکر آزاده جان
والا فکرم مشغول شد گفتم نکنه شوهر منم بگه اینکارا چیه و اینا :grimacing::sweat_smile:

خداراشکر میکنم ک شوهرم اصلا اینجور نیس،اتفاقا خودش همیشه میگه هر آزمایشی چیزی ک لازمه بگو دکتر بنویسه

1 Likes

واقعا باید این مرد ها رو روی سر حلوا حلوا کرد :grin::ok_hand:t2:

آره واقعا

1 Likes

دقیقا. شوهر منم اینجوریه

میگ پ مریضم دکترمیرم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.