ازمایشات پیش از بارداری

سلام خوبین من امروزرفتم ازمایشات پیش ازبارداری وگرفتم گفت همه چیت عالی نه گواترداری نه تیروییدداری نه قندنه کلسترول هیچی گروه خونیممo+خیلی خوشحالم همه چی خوبه کاش این ماه بارداربشم

سلام عزیزم خداروشکر انشالا همیشه سلامت باشید. سونوگرافی ندادید؟

چرااونم خوبه…فقط یه پاپ اسمیرم مونده اونم ۷تیرماه حاضرمیشه

انشالا به زودی خبر باردار شدن تون رو بشنویم :rose:

هفته بعدموعدمه خداانشالا کمک کنه

منم هفته بعده ولي نه علايم پری دارم نه حاملگی :grin:

نیلوفر جون معمولا علائم از کی شروع میشه؟

نیلوفرجونم من الان ارایشگاهم ویه هفته مونده به پری الان نمیتونم رنگاینابزارم نه اخه موهام خیلی بده…

شماکه هستش موعدت من ۱تیر

منم علایم پری دارم هرازگاهی سینه هام تیرمیکشه شکمم پریودی درد میکنه گردنم وصورتم وگوشام داغ میشه

مینا جان مال من5روز ديگست،آخه هر ماه یه سری علائم میگیرم آخه علائم حاملگی با علائم سندرم قبل قاعدگی یکی هست برا همین زیاد اعتنا نمیکنم بهش

عزيزم نميخوام نا اميدت كنم ولي حست را درك ميكنم . سال گذشته كه جواب از و سونو و پاپ اسميرم را گرفتم و همه چي اوكي بود فكر كردم امروز با همسرم همبستر بشم فردا حامله ميشم ولي بعد ديدم تازه اول راهه الان 1 سال گذشته و من هنوز باردار نشدم. البته 3 ماه پيشم 1 سقط داشتم

1 Likes

آره راست میگه ماریا جون هر ماه فقط25درصد احتمالش هست اگه نشدی نخوره تو ذوقت به تلاشت ادامه بده

2 Likes

نه عزیزم بهتره صبر کنید تا موعدتون

علائم پریود و بارداری شبیه هم هستن و همون نزدیک موعدتون شروع میشه

مرسی عزیزم لطف کردی

خواهش می کنم عزیز :rose:

میدونم گلم من پارسال وپیارسالم اقدام بودم نشد که نشدتاامسال که دوباره پیش بارداری دادم میدونم من دوساله ازاقدامم میگذره البته وسطش دوباره جلوگیری کردیم بازشروع کردیم

1 Likes

سلام گلم بسلامتی ان شاءالله به همین زودی مامان شی…هزینه آزمایشا چقد میشه؟

ببخشید من جواب ميدم،من با دفترچه بیمه تامین اجتماعی،آز سوم پري شد344،سونو واژينال 45 عکس رنگی رحم با داروهاش 170،

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.