ازمايش خون بارداري

سلام من قاعدگي نامنظم دارم طولاني ترين سيكلم ٣٨روزه اين ماه براي بارداري اقدام كردم روز٣٩ ازمايش خون دادم كه منفي بود الان روز ٤٦ هستم هنوز عادت ماهانه نشدم يعني زود ازمايش دادم؟ دوباره كي ازمايش بدم بهتره؟

عزیزم آزمایش حالا دیگه نشون میده یه آزمایش بدین ان شاالله که باردار باشید اگرم نبود با جواب آزمایش حتما برو پیش دکتر تا فرصتا رو از دست ندی که دارو بده پری بیاد

ممنون فداتشم

ميترسم دوباره ازمايش بدم منفي بشه
ميخوام ديگه وقتي برم كه جوابش برام قطعي باشه

عزیزم خیلی از دوستان همون روز اول عقب افتادن پریودی آزمایش دادن مثبت بوده توکل کن به خدا ان شاالله که مال شماهم مثبت باشه گلم چون بی بی چک هم میگن ده روز که از پریودی بگذره جواب میده آزمایش که زودتر جواب میده امیدوارم دل شاد بشی خبر خوبی بشنوی اما اگر نشد حداقل فرصت از دست نمیدی و اما ده میشی برای ماه دیگه
امیدوارم با خبر خوش برگردی ان شاالله

ممنون از دلگرميت عزيزم

سلام عزیزم
معمولا 16 روز بعد از نزدیکی تون آزمایش نشون میده الان هم می تونید آزمایش بدید زود نیست

سلام ممنون عزيزم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

خانم حکیمی؟؟؟

خانم حکیمی میشه سوال منو جواب بدید

کدوم سوال عزیزم؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.