ازدواج محارم باهم در مصر قدیم

اره واقعا جالبه من نمیدوستم همش برام جای سوال بود ک ادم و هوا فقط بودن پس خواهربرادرباهم ازدواج میکردن

2 Likes

چرامگه چی نوشته راجب چیه

1 Likes

منم واسم سواله و غیر قابل باور

1 Likes

اسم رمان میگی منم بخونم :joy:

سینوهه

1 Likes

از کجا دانلود کنم گلم

تو گوگل بنویس دانلود کتاب سینوهه تو یکی از سایتا دانلودش کن

می خواستن خون سلطنتی تو رگهاشون باشه

درسته اجساد مومیایی شده فراعنه رو که برسی کردن متوجه شدن اکثرا تو سن جوانی فوت شدن که از مهم ترین دلایلش همین ازدواج با محارم بوده ، چون ضررهای خیلی زیادی داره که از لحاظ علمی ثابت شده

راجب این موضوع من یه روایت خوندم از امام صادق بود فک کنم ولی کامل یادم نیس ، خلاصش این بود که امام صادق در جواب شخصی که سوال کرده بود که دختر و پسر ادم و حوا که همون خواهر و برادر هم هستن باهم ازدواج کردن و امام صادق رد کرده بود و گفته بود اگه همچین چیزی بوده باشه پس منم الان میتونستم دخترمو و به عقد پسرم دربیارم
و اینکه پس اگه بچه هاشون باهم ازدواج نکردن پس با کی ازدواج کردن من تو یه کتاب که اسمش اگه درست یادم یاشه این بود "از آدم صفی الله تا محمد رسول الله " که داستان زندگی پیامبران رو مختصرا توضیح داده نوشته بود خدا برای ازدواجشون حوری یا یه همچین چیزی از بهشت فرستاده زمین البته بازم میگم من این کتابو چند سال پیش خوندم و کاملا مطمن نیستم همین بوده یا نه

اره من فیلم یه امام رو دیدم که خواهر برادر باهم ازدواج کرده بودن وبچه هم داشتن

1 Likes

چی شد؟؟ فیلم چه امامی؟؟؟؟

1 Likes

اره درسته دوتا حوری اومدن

1 Likes

فیلم حضرت موسی بود شاید بیشتر از ۱۵سال قبل دیدم که خواهر بردار فروعون ازدواج کردن ویه بچه هم داشتن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.