ازدواج فامیلی بهتره یا غریبه

من خودم با ازدواج فامیلی مخالفم بخاطر مسائل ژنتیکی و اینکه اگر اختلافی داشته باشی کل خانواده درگیرش میشن، خودم با غریبه ازدواج کردم، مادر همسرمم همیشه میگه دخترت مال پسر اون یکی پسرمه، ینی برادر زاده شوهرم، البته من دختر ندارم و باردارم و جنسیتش مشخص نیست هنوز ولی اگر آینده دختردار بشم دوس ندارم اولا رو بچه م اسم بذارن، بعدم کلا ازدواج فامیلی رو قبول ندارم البته این نظر منه لطفا دعوا نکنین :joy:شاید شمام از ازدواج با غریبه خوشتون نیاد، بیاین نظرتونو بگین و بمن بگین بنظرتون چی بگم به مادر همسرم که این حرفو نزنه یجوری که ناراحت نشه بنده ی خدا

9 Likes

منم نظرم همینه فقط غریبه

6 Likes

قطعا غریبه

4 Likes

دلیل شما چیه؟ @Tina_abcdef1400

1 Likes

غریبه اخه اصلا فامیل یه جورر اولا اختلاف داشته باشی نمی تونی جدا بشی کل فامیل بهم می ریزه بعدش حداقل تو فامیل ما این جوریه که همه همو به چشم برادر و خواهر می بینن و به نظرم خیلی چندش بخوای با برادرت یا خواهرت ازدواج کنی

1 Likes

غریبه خوبه
فامیل بقول خودت یه چی شد همه درگیر میشن

2 Likes

صد در صد غریبه.
ما کخ با غریبه ازدواج کردیم و راضی هستیم.
منظر بمون جنسیت بچه ات مشخص بشه اگه دختر شد جدی به مادرشوهرت تذکر بده سر این مسائل اصلا نباید مراعات کرد باید جدی بود

2 Likes

چی بگم، چندبار خواستم بگم از الان رو بچه م اسم نذارین گفتم بذار دختردار بشم بعد میگم

3 Likes

خب به شوخی بگو نه مابه فامیل دختر نمیدیم

1 Likes

هم ژنتیک و اختلاف داشتن که خدایی نکرده همه را در گیر میکنه

2 Likes

آخه خودشونم ازدواجشون فامیلی بوده ینی مادر و پدر همسرم، بچه هاشونم همینجور، تو اقوامشون این نوع ازدواج خیلی زیاده، تو خود خانواده همسرم فقط من غریبه حساب میشم بقیه عروس و دامادا از فامیلن

1 Likes

منم همینطور فقط من غریبه هستم

2 Likes

غریبه
بیشتر به خاطر همون مسائل ژنتیکی!!
یعنی حتی اگه متخصص ژنتیک هم بگه مشکلی نیست و اینا من قبول ندارم😁
اخرش بچه از جسم و عقل مشکل نداشته باشه اخلاق و رفتارش یجوری میشه… دیدم تو فامیلمون زیاد :neutral_face:

1 Likes

بگو.دخترم خودش انتخاب کنه.ما نمیتونیم براش انتخاب کنیم.بعدش تا ۲۰ سال دیگه از الان خودتو واسه اینده ناراحت میکنی.بیخیال

3 Likes

بابا پیرزن بیچاره ی چیزی میگه بچه ها فردا بزرگ میشن کی ب کیه هر کی میره برا خودش

3 Likes

آره منم همین نظرو دارم، خواهرزاده های خودم یکیشون اگزما شدید داره، یکی مشکل کلیه پیدا کرده همشم ارثی و ژنتیکی که هم تو خانواده خودمون هم خانواده دامادمون بوده چون فامیلیم و انگار ازدو طرف ژن ها رو قوی تر میگیرن

2 Likes

همچین پیرزن هم نیست بنده خدا :sweat_smile:

1 Likes

من با غریبه ازدواج کردم در کل راضیم
ولی جاریهام فامیلن
خانواده شوهرم همشون دلشون برا من نمیسوزه

گنزار رو بچت اسم بزار ازدواج باید با عشق باشه و اینکه وقتی اسم بزار شاید پسر بیچاره بعد یه مدت سر همین اسم گذاشتن وابسته بشه

منم جاریا م فامیلن ولی فرقی بینمون نمیذارن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.