ازاد شدن تخمک و زمان نزدیکی

سلام ب همه.من روز ۱۴ پریود نزدیکی داشتم روز بعدش رفتم دستشویی و ترشح تخمک گذاری دیدم و روز ۱۶ ام ک امروز باشه نزدیکی دارم.بنظرتون خوبه روزهای نزدیکی؟چون یه روز در میون نزدیکی داشتم روز تخمک گذاری رابطه نداشتم.تو این دوسالی ک تحت درمان بودم اولین بار بود این نوع ترشح دیدم.سفید کشدار

من قرص لتروزول و کلومیفن مصرف کردم و روز ۱۳ ام هم آمپول گناد زدم

سلام عزیزم
بله شما در روزهای مناسب نزدیکی داشتین، این ترشح یکی از نشانه های تخمک گذاری هست عزیزم انشالا به زودی نتیجه بگیرید

مرسی ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

خانم حکیمی جان اگه هستین جواب بدید.طبق این سوالم من تا این زمان ک تحت درمان بودم اولین بار بوده این ماه ترشح تخمک داشتم بنظرتون امکان بارداری هست؟ فقط روز ۱۵ ام ترشح داشتم بنظرتون کافیه واسه بارداری ب شرط سالم بودن لوله های رحم و اسپرم همسرم

عزیزم در شرایط مطلوب احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده
اصلا نمی شه گفت چه اتفاقی می افته ولی شما باید امیدوار باشید چون تخمک گذاری انجام شده و در زمان مناسب نزدیکی داشتید انشالا اگر استرس نداشته باشید به زودی نتیجه می گیرید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.