ارتباط عفونت با زخم دهانه رحم

سلام.مادرم 2 روزی هست لکه بینی و کمی خونریزی داره امکانش هست عفونت باعث زخم دهانه رحم بشه که خونریزی داره؟؟امروز قراره دکتر بره ولی استرس داره که گفتم این سوالو مطرح کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام عزیزم
بله ممکنه این اتفاق بیفته
انشالا که به زودی بهبود پیدا می کنن برای سلامتی شون دعا می کنیم

ممنون خانم حکیمی . مامانم استرس سرطان رحم رو داره

1 Likes

اگه تو معاینه مشخص بشه عفونت و زخمه دیگه امکان سرطان صفره؟؟

عزیزم اصلا استرس و فکر های منفی نکنه من خودم عفونت دارم رفتم برای تست پاپ اسمیر گفت زخم دهانه رحم داری تا چند روز خونریزی کم داشتم گفت باید بیایی فریز یک هفته دارو مصرف کردم بعد پریود شدم قرار بعد پریودی برم برای فریز

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
نگران نباشید ما ایرانیا عادت داریم هنوز مطمئن نشدیم چیه میگیم حتما سرطانه :face_with_raised_eyebrow:
انشالا که چیز خاصی نیست و با دارو رفع میشه

3 Likes

ممنونم

1 Likes

خانم حکیمی عزیز من سونو دادم لطفا میشه سونو منو ببینن ممنون.

عزیزم همه چیز نرماله خداروشکر
روز چندم سیکل تون بود؟

روز۱۵ البته این سونو مامانم بود.یعنی بعد ۱۵ روز دوباره پریود شدن که روز سومش سونو داد

ممنونم از جوابتون یه سری ازمایش هورمونی هم دادن میتونه علت دوباره پریود شدنش کم کاری تیروئید باشه؟؟

بله عزیزم
تیروئید تقریبا روی تمام اعضای بدن تاثیر می ذاره و خیلی مهمه

ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.