اذان گفتن در گوش نوزاد

سلام دوستان کسی راجع به اذان گفتن تو گوش نوزاد اطلاع داره که تا چند روزگی باید گفته بشه ، ساعت خاصی داره؟ و اینکه واجبه؟؟

نه واجب نیست تو گوش راست اذان میگن و تو گوش چپ اقامه و اسمش رو صدا میزنن.

1 Likes

واقعا واجب نیس؟؟ من فک میکردم اگه اذان گفته نشه بچه مسلمون نمیشه :speak_no_evil::speak_no_evil:

1 Likes

من شنیدم قبل اینکه شیر بخوره بگن بهتره
راست اذان
چپ اقامه

شما بگین
مادرشوهرت تا داستان درست نکرده :joy::joy::joy:

ینی تو بیمارستان یکی بگه؟؟

:joy::joy::joy::joy: اره گفتنش و که باید بگیم وگرنه تا آخر عمر میگه بچت کافره

اره اگه شد
اگرم نشد اومدید خونه بگید

:rofl:

وقتی میان ملاقات بگو یکی بگه

ما روز هفتم که برای نوزاد جشن میگیریم،بزرگتر جمع بچه رو میگیره توی گوشش اذان و اقامه رو میگه،آخر سر هم توی دوتا گوشش اسم بچه رو تکرار میکنه❤

2 Likes

منم میخام بدونم روز خاصی باید گفته شه یا هر روزی بود بود؟ ساعت چند بگیم ؟؟ هر ساعت شبانه روز یا حتما باید وقت اذان باشه؟؟

نه فک نکنم روز و ساعت داشته باشه

آخه صاحبخونه قبلیم خیلی آدم خوب و مومنه همه خصوصیات خوب تو وجود این بشره میخام ببرم پیش اون اذان بگه ولی میخام بدونم کی برم خونشون صب؟ ظهر ؟ شب؟؟ :joy::joy::joy::joy:

هر وقت میبری دیگه شب نبر :joy::joy:
ساعت و روز خاصی نداره

:joy::joy::joy::joy: پس شام نرم

من هفت روزگی به پدرشوهرم گفتم در گوشش اذان گفت
از مسجد اومده بود جلو در خفتش کردم گفتم بیا اذان بگو :joy::joy::joy::joy:
ساعت و روز خاصی نداره

1 Likes

من خودم همون لحظه تو اتاق عمل که گذاشتنش رو سینه ام درگوشش اڋان گفتم بعد یکبارم تو بخش تو گوش راستش اذان تو گوش چپش اقامه گفتم و تربت امام حسین که ازکربلا برام اورده بودن ی،کوچولو گذاشتم دهنش. بعد که اوردم خونه گفتم بابامم یکبار اذان و اقامه گفت بعد که برگشتم شهرستان دادم پدرشوهر خدابیامرزمم یکبار گفت

1 Likes

روز،خاصی نداره اما هرچه زودتربگی بهتره.

وای ماشالا اسما جون چه محکم کاری کردیاااااااا :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.