ادرار کردن نوزاد بعد از ختنه

سلام مامانا خوبید؟

پسرمو ساعت ۱۲ ختنه کردیم اما تا حالا جیش نکرده همش مقاومت میکنه
:face_with_head_bandage:

تحربه ای دارید؟ چند ساعت بعد جیش میکنه؟
و اینکه التش متورم شده طبیعیه؟؟

3 Likes

مبارکش باشهعزیزم پسر من نیم ساعت بعد عمل دکتر اومد چکش کنه جیش،کرد رو دکتر :sweat_smile::sweat_smile: دکترم گفت دیگه حوب شد ببرش خونه. البته برای پسر من سنتی بود .بالخره چون عمل میشه متورمم میشه نگران نباش.اون الان احساس،سوزش میکنه میترسه جیش کنه یکم با کرم یا وازلین چزبش،کن

3 Likes

سلام عزیزم اگه روغن محلی دارین یکم براش چرب کن ضرری هم نداره زخمش هم زودتر خوب میشه

1 Likes

روغن محلی بزنم جیش میکنه؟

1 Likes

ممنون عزیزم :grin: مال اینم حلقه گزاشتن انقدر گریه کرد طفلک

1 Likes

زخمش و سوزشش خوب میشه جیش میکنه

1 Likes

امکان نداره تا الان جیش نکرده باشه
مطمعنی نکرده؟؟

شايد كرده كم بوده متوجه نشدي
روش سرم شستشو بريز

عزیزم اولش میترسن به خصوص چون سوزش هست ولی خوب یه جایی دیگه نمی تونن کنترل کنن بالاخره میریزه
پسر ٤ یا ٥ ساعت بعدش ادرار کرد ولی هی قطع ووصل میشد

اخی من فقط میگم سنتی چون بچه ام اصلا ادیت نشد فقط همون لحڟه ختنه تو اتاق عمل گریه کرد اومدبیرون اروم اروم بود .خواهرمم بچه اش حلقه انداخت یک هفته ادیت شد تا حلقه اش بعد ده روز افتاد

1 Likes

خب اگه جیش کرده باشه از پوشکش ک معلومه . حتما نکرده ک میگه

1 Likes

سلام گلم من پسرم ب روش سنتی ختنه کردم دوسه ساعت بعد جیش کرد ورم هم لحظه ای ک بیحس کرد داشت دیگه بعد درست شد

هفته قبل ختنه اش کردم

اره دقیقا بچه منم همون لحظه فقط بعدش دیگه شیر خورد خوابید

1 Likes

مبارکش هم باشه

اخه اگه این همه مدت نکرده باشه مشکلی هست باید پیگیری میکرد

1 Likes

سلام عزیزم بچه ترسیده اب ولرمواروم اروم بریزرو بغل پاهای بچه بزارکم کم ترسش بریزه راحت جیش میکنه توبرگه ی پسرم نوشته بوداگه جیش نکردبایداینکاروبکنیم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.