ادرارم خیلی زرد چرا

سلام… خانم حکیمی .حنا خانم امشب رفتم آرایشگاه پل داشت وقتی برگشتم رفتم دستشویی ادرارم خیلی زرد بی اندازه بود اول ترسیدم نکن لکه بود بعدا که درست نگاه کردم و خودم تمییز کردم با دستمال کاغذی ن خداروشکر هیچی نبود الحمد الله فقط شکم یکم سنگین احساس ادارا دارم لطفا کمک کنیدچنددقیقه خوابید پاها م تکیه دادم به دیوار لطفا کمکم کنید خدای نکرد چیزیش نشد باشه خیلی می ترسم بخدا خواهشن جوابم بدین حالم خیلی بد بس که تو فکرم

بس که دلم میخواست ترشی یه ترمک ترشی و نمکی اقام گرفتم خوردم نمیدونم والا کمکم کنید ممنون میشم

والا خیلی بحث پیچیده ای شد :dizzy_face:
ولی میدونم رنگ زرد ادرار بخاطر کم اب خوردن میتونه باشه
ان شالله که چیزی نیست
ولی حتما با پزشکتون قضیه رو درمیون بذارید

ابجی پزشک حالا نصف شب کجا پیدا کنم فدات

کاشکی نمی رفتم والا طاقت ندارم بخدا تا فردا بشه حالم خیلی بد

ان شالله هیچی نیست
دراز بکش و استراحت کن و استرس نداشته باش
صبح ب دکتر خبر بده

ان شاءالله ابجی دعا کن برام که هیچی نشد باشه واسه بچه ام

ان شاءالله که خیر باشه

رنگ ادرار به غذایی که میخوری بستگی داره
البته اگه کم اب بخوری هم تیره میشه
اگه ادرارت بوی عفونت نمیده مشکلی نیس. احتمالا غذایی خوردی که رنگدونه قوی داشته

تخمدان سمت چپم احساس سنگینی میکنم میکنم این واسه چیه پس

اگه سوزش در حین ادرار نداری نگران نباش عزیزم اما توی دوران بارداری همیشه هر جا که می رید یه بطری آب دستتون باشه که تمام مدت بخورید
در اوایل بارداری هم بهتره بیشتر استراحت کنید

ن خداروشکر ندارم سوزش اینا

حنا جون مال قرص یدوفولیک هم میشه بنظر تون چون من استفاده میکنم گفتم نکن مال این باشه

عزيزم انقد نگران نباش ، خيلى استرس دارى خوب نيست براتون
منم وقتى كم اب ميخورم تيره تر از قبل ميشه
تروخدا عزيزم براى چيزاى الكى انقد فكر نكن

مامانم هميشه ميگه هرروز باردارى با روز قبل فرق داره هرنوع درد مياد سراغ ادم
من الان خودم كمر درد دارم ولى دكتر ميگه همش طبيعيه بهش ميگن ماه درد

نمی دونم بخدا بچه اولم خیلی می ترسم ابجی گفتم نکن مال پله باشه اینجوری سرم دراومد خدایش حالا که شما میگین باش ابجی خودم میزنم به بیخیال هرچه خیران شاالله ممنونم این که بهم روحیه دادی گلم ان شاءالله باهم دیگه این دور رو بگذرونیم نه ماه تموم بشه به خیرخوشی بسلامتی زایمان کنیم تو اغوش بگیرمشون ان شاءالله

ابجی رو پله رفتن مشکلی نداره برام چون یه جایی دیگه میخواهم برم بدشانسی شوهرم میگه اونجا دیگه پله هسته من می ترسم برم از پله بالا چون شش هفته هستم میگن سه ماه بگذره مشکلی نیست ولی الان یکم مواظب باش بخاطر ه همین ابجی جون

اره عزيزم استرس از همه چى بدتره
پله خوب نيست منم خونمون پله داريم كلا شايد يه بار براى ويزيت دكتر هرماه برم بيرون تاجايي كه ميتونى اين سه ماه اولو توخونه استراحت كن بعدها انقد وقت دارى كه هرروز ميرى بيرون ان شالله
واسه پله هم اگه مجبورى عب نداره فقط چندتا كه رفتى يه دو دقيقه استراحت كن وايستا بعد باز چندتا ديگه رو برو اصلا عجله نكن نيم ساعت هم شد جا داره
اگه خيلى سخته با خودت صندلى پلاستيكى ببر هرچند پله يكم روش بشين

درست بازم ممنونم گلم از راهنمایی عزیزم بازم تشکر فدات باشه چشممم

1 Likes

عزيزم صداى قلب نى نى رو شنيدى يا هنوز سونو نرفتى

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.