اختلال در قاعدگی

سلام دوستان یه سوال خواهرم ۱۳ روزه که از پریودش گذشته بی بی چکش منفی شده آزمایشم که چهارشنبه داد هم منفی شد ولی هیچ علائمی از پریودی نداره الان خیلی کلافه شده آخه تا قبل از ازدواجش پریودش مرتب بود ولی از وقتی ازدواج کرده پریودش عقب می افت امروز هم که با یه دکتر مشورت کرده بو‌‌‌‌د می گفت که حتما بارداری و عجله نکن آمپول نزن الانم موندیم چکار کنیم :worried::slightly_frowning_face:

عزیزم آزمایش مطمئن ترین راه برای فهمیدن بارداری یا عدم بارداریه
ان شاالله که بارداره

1 Likes

والا من توو اقدام ک بودم پریودم ک عقب افتاد رفتم ازمایش دادم منفی شد
دکتر برام امپول نوشت زدم

1 Likes

چند روز عقب انداخته بودی؟

آزمایش داد ولی منفی شد

پس عزیز یه سونو بده نکنه خدای ناکرده کیست یا عفونتی داره که پریودش عقب افتاده
دلایل دیگه عقب افتادن پریود استرس،،تغییر فصل،،مسافرت،،خوردن قرص اورژانسی ضدبارداری و جابجایی هم میتونه باشه،،
همه موارد رو چک کنه
رازیانه دم کنه مرتب بخوره
چای نبات زعفرونی ام خوبه
کلا چیزای گرم باعث میشه پریود بشه رازیانه ام که تنظیمش میکنه

1 Likes

مرسی واقعا منم بهش گفتم بره سونو که مطمئن بشه خودشم خیلی استرس داره آخه این ماه مطمئن بود که بارداره آخه این همه تاخیر تو پریودیش سابقه نداشت

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم،،اصلا جای نگرانی نیست ان شاالله که مورد خاصی نیست هر کدوم از مواردی ک علت تاخیرش هم باشن قابل بر طرف کردنه
نگران نباش گلم

فدات گلم :heart_eyes:

1 Likes

یک هفته

1 Likes

منم ی بار اینطوری شدم ولی بعدش پریود شدم امکان داره از استرس یا عصبانی بودن هم باشه یا اب و هوا

سلام عزیزم
اختلال در قاعدگی بعد از ازدواج اتفاق می افته و جای نگرانی نداره، چون تغییر سبک زندگی استرس های خاص خودشو داره که روی قاعدگی تاثیر می ذاره. اگر آزمایش منفی بوده پس باردار نیستن اما برای اطمینان می تونن یک بار دیگه آزمایش تیتراژ بتا رو انجام بدن تا به طور دقیق میزان هورمون بتا در خون شون مشخص بشه. اگر باز هم منفی بود باید به پزشک مراجعه کنن تا براشون آمپول تجویز بشه

خوبی محیا جون
چطوری فدات شم
نی نیت چطوره
چقد دلم برای تو و پناه تنگ شده بود
کم میام مامی گپ

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.