اختلاف محاسبه سن بارداری

بچه ها من 12 ابان عادت ماهیانه شدم خودم که حساب میکنم الان باید تو هفته ی هشتم باشم ولی دکترم میگه هفته ی هفتمی میشه لطفا بگید من هفته ی چندم هستم ممنون میشم از لطفتون خواهرا:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

درسته دیگه 7 هفته هستی

خب شما الان داخل هفته ۸ هستی
یعنی ۷ هفته و چندروز
درست میگن از طرفی شماهم درست میگید

هفته هفتم عزیزم

اها پس درست گفتن یعنی هفت هفته چند روز خب پس حله ممنون عزیزم که واسم وقت گذاشتی:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

1 Likes

ممنونم گلم از لطفتون:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

ممنون عزیزم:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

خواهش میکنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.