احساس کشیدگی در شکم

سلام دوستان.بیست هفته باردارم و سونوی انومالی که انجام دادم خداروشکرهمه چی نرمال بود ووضعیت قرارگیری جنین بریچ.من وقتی سرپاهستم حس کشیدگی و اینکه انگار یچیزی بهم فشارمیاره دارم نمیدونم چجوری بیان کنم.ممکنه از بریچ بودن باشه؟کسی میتونه راهنماییم کنه ممنونم

3 Likes

سلام منم تو بارداریم دو بار اینجوری شدم انگار ناخن میکشید به شکمم ولی همه تعجب میکردن وقتی توضیح میدادم بهشون

2 Likes

نمیدونم چجوری توضیح بدم انگار یکی توشکمم داره کش میاره خودشو فقط خیلی سرپاباشم این حسودارم

2 Likes

نی نیتون چیه :heart_eyes:

3 Likes

پسرعزیزم

4 Likes

کمر درد هم داشتین اوایل بارداری؟

2 Likes

عزیزم تو دوران بارداری همه چی طبیعی :smiley:

2 Likes

دردای معمولی که همه دارن اونجوری نبود ک بندازتم

2 Likes

هردردی ک نکشه طبیعیه😉

3 Likes

منم الان از شدته همین درد از خواب بیدارشدم نمیدونم اون تو چه میکنه تخمدان سمت راستم درحال کش امدنه انگار درد میکنه :frowning::frowning:

2 Likes

من دردی ندارم فقط سرپامیشم حس میکنم یکی داره خودشو میکشه اون تو نمیدونم داره چ میکنه

2 Likes

من هفته هیجدهمم اصلا انگار نه انگار که باردارم،نه تکونی،نه کش و قوسی،نه دردی،یوقتایی یادم می‌ره حاملم پا میشم یه کارایی که نباید رو میکنم،حتی شبا یوقتایی یادم می‌ره روی شکمم می‌خوابم😢

3 Likes

منم دقیقا همینجوریم فقط یه کوچولو شکمم بزرگ شده همین وگرنه نه تکون نه هیچی :worried::worried: راستی ماری جواب آزمایشت اومد؟

1 Likes

عزیزم اون دردایی که تو داری واسه کش اومدن رباطای رحمته که رحمت داره بزرگ میشه وگرنه نی نیت هنوز خیلی کوچولوعه که بخوای حرکتاشو بفهمی

آره گلم اومد،همشون ریسک پایین بود

1 Likes

ولی هنوز آنومالی نرفتم،این هفته احتمالا دکترم برام بنویسه،شما آنومالی رفتید؟

1 Likes

الهی شکر انشالله آنومالی هم همه چی طبیعیه منم نرفتم هنوز پنجشنبه میرم ایشالا میشه ۲۵ ام

1 Likes

قربونت برم،فاطمه جون ایشالا واسه شما هم همه چیز طبیعیه:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

فدات شم انشالله :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes

من نمیگم حرکت میکنه میگم داره رشد میکنه فک کنم ک انقدر با درد ازخواب بیدار شدم انگاری کش میومد تخمدانم .از اولم بچه سمت راستم.بود چون قشنگ حسش میکنم وقتی بد بخوابم اون.قسمت درد میگیره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.