احساس درد و علایم عفونت

من فردا روز موعد پریودیم هست.
از دیروز یا پریروز ترشحات سفید یا بیرنگ دارم که احساس میکنم که الان دیگه پریود شدم.
میرم میبینم که نه نیومده هنوز.
اما ذهنم مشغول که نکنه عفونت باشه…
احساس و درد های پریودی هم دارم.
جلوگیری هم نداریم.:see_no_evil:
به نظرتون عفونت دارم:persevere::persevere::sweat::sweat:

1 Likes

عه وا عزیزم اتفاقا منم تو موعد پریودم همش اینطوری بودم حس میکردم خون اومده ولی نگاه میکردم میدیدم فقط آب هستش خلاصه متوجه شدم حامله هستم واسه دوستمم همینطوری بود انشالله که باردار باشی خبرشو بهم بده خیلی خوشحال میشم

2 Likes

عزیزم منم دقیقا تاریخ پریودیم رسیده بود، وعینا حالات مشابه شما رو داشتم، مرتب فکر میکردم پریود شدم ولی چک میکردم میدیدم ترشحه، تا آخرش گذاشتم پنج روزه دوره ی پریودی تموم شد و دیدم اثری از خونریزی نیست، روز ششمش بی بی چک گذاشتم دیدم حاملم، رفتم دکتر باز گفت حامله ای، حالا ان شاءلله واسه شما هم اگه بچه میخواید حاملگی باشه :pray:t3::pray:t3::pray:t3::heart::heart::heart:

1 Likes

عزیزم به احتمال زیاد بارداری ، من هم دقیقا همین علایم رو داشتم و جواب ازمایشم مثبت شد

1 Likes

عزیزم اگر خارش یا سوزش ندارید یا رنگ ترشحات تون زرد یا سبز نیست و بوی بد نمیده، خیر عفونت ندارید.
اگر پریود نشدین حتما آزمایش خون انجام بدین

1 Likes

خدا از دهنت بشنوه ان شاالله باردار باشم‌اگه خدا بخواد برامون

ان شاالله همینطور باشه

خوشبختانه علائم خارش و سوزش و… ندارم
ممنون از راهنمایتون.

1 Likes

خداروشکر
خواهش می کنم :rose:

1 Likes

ان شاالله اینطور باشه.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.