احساس باد در رحم

ی مدتیه احساس سنگینی میکنم قسمت رحمم. انگاری ی چیزی مثل باد توش میچرخه نمیدونم چرا…کسی علتش رو میدونه.چندروزی هست که پاک شدم
@hakimi

من تو دوران اقدام و نزدیک پری اینطوری میشم فکر کنم نفخه

نمیدونم عزیزم هر چی سرچ کردم چیزی در این خصوص ندیدم.

نفخ :flushed::flushed::flushed::flushed::flushed: اونم قسمت رحم ؟؟؟؟؟

خوب شاید اطرافشه و فک میکنم رحمه .آخه منم دقیق همینطوریم مخصوصا نزدیک پری

نه عزیزم دقیقا زیر بخیه سزارینم هست .انگار ی چیزی تکون میخوره. بعد قسمت زیر دلم درد میگیره

عزیزم خدایی نکرده کیست نباشه؟؟
البته من اون ماه که اقدام کردم برا بارداری یه چیزی تو دلم وول میخورد عین تکونای بچه، انقد تعجب کردم شوهرم باورش نمیشد دستشو گذاشت رو شکمم قشنگ تکون میخورد کاملا متوجه شو شوهرمم، همون ماه هم باردار شدم ولی هنوز موندم اون چی بود که تکون میخورد آخه مگه میشه :joy:

1 Likes

شایدبچه رشد سریعی داشته خداچه دیدی :blush:

یه تکونایی میخورد که ادم تو ۶ ماهگی بارداری متوجه میشه :sweat_smile:

1 Likes

به به بهت علامت میده دیگه

منم یبار همینطوری شدم ولی نزدیک دوماه پرییود نشدم دکترم نرفتم چون خواهرشوهرم میگفت من که کیست داشتم اینطوری بودم منم گفتم لابد کیسته یجوری یچی تو دل ادم تکون میخورد که ادم حس میکرد حامله اس

ولی یروز از پله داشتم میرفتم پایین پام لیز خورد خیلی محکم خوردم زمین کمرم خورد ب پله که دیگه نای بلند شدن نداشتم بعدش پریود شدم مردم زنده شدم دیگه از اون ب بعد اون حسو دیگه نداشتم :cry:

من تازه سونو دادم اگز کیست بود که میگفت

اره عزیزتوسونورحم کیست مشخص میشه…

چند هفته هسته ابجی

۲۷ هفته ام عزیزم

بسلامتی خیر خوشی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.